Events/2016-12-10 Grote verhuizing: verschil tussen versies
< Events
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
|colspan="2"|Name | |colspan="2"|Name | ||
|colspan="2"|Zaterdag | |colspan="2"|Zaterdag | ||
|colspan="2"|Zondag | |||
|- | |||
| Meaddoc | X | X | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Versie van 20 okt 2016 00:04
| Grote verhuizing | |
|---|---|
| start | 2016/12/10 09:00:00 AM |
| end | 2016/12/11 16:00:00 PM“2016/12/11 16:00:00 PM” bevat “16” als uurelement dat ongeldig is voor een conventie van 12 uur. |
| Location | Heiligenbergerweg 144b, Amersfoort |
| Status | |
https://bitlair.nl/Projects/Verhuizen
| Aanwezig | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Name | Zaterdag | Zondag | |||||
| X | X | |||||||