Events/2011-03-09: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Maze (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
DipSwitch (overleg | bijdragen)
Regel 19: Regel 19:
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Maze    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Ja}} }}
{{MeetingMember|member=User:Maze    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Ja}} }}
|-
{{MeetingMember|member=User:DipSwitch|aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Ja}} }}
|-
|-
| YOU
| YOU
|}
|}

Versie van 10 feb 2011 22:54

Sjabloon:Meeting

Vervolgmeeting naar aanleiding van de kickoff-meeting.

Aanwezig

Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:AK47
User:Maze
User:DipSwitch
YOU