Cyberstickertjes: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 62: | Regel 62: | ||
|- | |- | ||
| x6m || 1 | | x6m || 1 | ||
|- | |||
| bertrik (revspace) || 1 | |||
|} | |} | ||
Versie van 14 aug 2016 21:37
Samenkoop van stickertjes (± 2½ × 7½ cm) met het ontwerp van https://cyber.equipment/ (PDF) (CC-BY-NC).
Het concept: t/m 14 augustus kan iedereen 10 euro (of een veelvoud ervan) pledgen, en met het geld dat bij elkaar gesprokkeld is, bestellen we bij een goedkope leverancier zoveel stickertjes als voor het ingezamelde geld te krijgen is. Vervolgens krijgt iedereen een proportioneel deel van de stickers.
NB: betaling en levering bij Bitlair of RevSpace.
Inschrijflijst:
| Naam | Aantal tientjes |
|---|---|
| Juerd | 1 |
| okkie | 2 |
| hansg | 1 |
| Kartoffel | 1 |
| Sebastius | 1 |
| folkert | 1 |
| boekenwuurm | 1 |
| polyfloyd | 1 |
| Stitch | 1 |
| AK47 | 1 |
| mro | 1 |
| hobbybob | 1 |
| FooBar | 1 |
| Retrace (tkkrlab) | 2 |
| Brenno | 1 |
| Pwuts (Revspace) | 1 |
| benadski | 1 |
| maxell@ǝɔɐdsʌǝɹ.nl | 1 |
| piet0r | 1 |
| pluisje | 1 |
| CookingRoffa | 1 |
| BugBlue (via 8.) | 1 |
| dave_o (revspace) | 1 |
| Knorrie (revspace) | 1 |
| Stijn | 1 |
| x6m | 1 |
| bertrik (revspace) | 1 |