Events/2013-06-9 BBQ: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Mishmash (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
R3boot (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 2: Regel 2:
|name=BBQNOMZ!
|name=BBQNOMZ!
|date=2013/06/09
|date=2013/06/09
|start=2013/06/09 16:00:00  
|start=2013/06/09 04:00:00 PM
|end=2013/06/09 22:00:00  
|end=2013/06/09 10:00:00 PM
|location=Bitlair
|location=Bitlair
}}
}}
Regel 14: Regel 14:
|-
|-
{{EventMember|member=User:Spider    |present={{Yes}} }}
{{EventMember|member=User:Spider    |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:r3boot    |present={{Yes}} }}
|-
|-
|}
|}

Versie van 7 jun 2013 12:40


BBQNOMZ!
start 2013/06/09 04:00:00 PM
end 2013/06/09 10:00:00 PM
Location Bitlair
Status

BBQ!

Member Present Time Wants food Comment
User:MishMash
User:Spider
User:r3boot