Events/2025-06-05 Print & Pizza: verschil tussen versies
< Events
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
We zitten op de 1e verdieping, | We zitten op de 1e verdieping, | ||
de blauwe deur is de [[Route#Ingang|ingang]]Β van Bitlair (aan de [oost-]rechter-zijkant van het gebouw, de Argonweg). | de blauwe deur is de [[Route#Ingang|ingang]]Β van Bitlair (aan de [oost-]rechter-zijkant van het gebouw, de Argonweg). D-Side ''[Delta] (from the Nijverheidsweg, for the American firecrews out there'') | ||
[[File:ingang.png|800px]] | [[File:ingang.png|800px]] | ||
Versie van 5 jun 2025 06:34
| 2025-06-05 Print & Pizza | |
|---|---|
| start | 2025/06/05 17:00:00 |
| end | 2025/06/05 23:59:00 |
| Location | Bitlair |
| Status | Confirmed |
3οΈβ£π²π¨οΈ&π
Wederom een 3d Print & Pizza night op de nieuwe locatie van Hackerspace Bitlair aan de Nijverheidsweg Noord 77 in Amersfoort. Route
Een gezellige avond waarbij we wat te eten bestellen en praten over 3D Printers. Wil je iets vragen, iets laten zien wat je gemaakt hebt? Heb je een probleem aan een 3D printer of wil je juist een verbetering aan je printer delen met anderen? Beginner of gevorderde gebruiker? Iedereen is welkom.
We zitten op de 1e verdieping,
de blauwe deur is de ingang van Bitlair (aan de [oost-]rechter-zijkant van het gebouw, de Argonweg). D-Side [Delta] (from the Nijverheidsweg, for the American firecrews out there)