Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting Label: Handmatige ongedaanmaking |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (15 tussenliggende versies door 4 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Graag alle vakjes invullen. | Graag alle vakjes invullen. | ||
| Regel 5: | Regel 6: | ||
|- | |- | ||
|HDMI to DVI cable||Sportgekje||>2||5,99||allekabels.nl||https://www.allekabels.nl/dvi-kabel/1794/1281056/hdmi-dvi-kabel.html | |HDMI to DVI cable||Sportgekje||>2||5,99||allekabels.nl||https://www.allekabels.nl/dvi-kabel/1794/1281056/hdmi-dvi-kabel.html | ||
|- | |- | ||
|Luidspreker kabel 1.50mm2/100m||Forseti||1x||20,33||Manax||https://www.amazon.nl/MANAX-SC22075-volumeregelkabel-box-kabel-audiokabel-dp-B07CXY4P74/dp/B07CXZKCGK/ref=dp_ob_title_ce?th=1 Let op: dit is wel CCA kabel willen we dat ? (eightdot) | |Luidspreker kabel 1.50mm2/100m||Forseti||1x||20,33||Manax||https://www.amazon.nl/MANAX-SC22075-volumeregelkabel-box-kabel-audiokabel-dp-B07CXY4P74/dp/B07CXZKCGK/ref=dp_ob_title_ce?th=1 Let op: dit is wel CCA kabel willen we dat ? (eightdot) | ||
| Regel 17: | Regel 16: | ||
|- | |- | ||
|Mini Zandstraal||polyfloyd||1x||€20||bol.com||https://www.bol.com/nl/nl/p/vacuum-zandstraalapparaat-fvb-2000/9300000052141764/ | |Mini Zandstraal||polyfloyd||1x||€20||bol.com||https://www.bol.com/nl/nl/p/vacuum-zandstraalapparaat-fvb-2000/9300000052141764/ | ||
|- | |- | ||
|Rijstkoker||polyfloyd||1x||€30||???||https://www.bol.com/nl/nl/s/?searchtext=rijstkoker | |Rijstkoker||polyfloyd||1x||€30||???||https://www.bol.com/nl/nl/s/?searchtext=rijstkoker | ||
|- | |- | ||
|Setje extra bananensnoeren||polyfloyd||10x||?||ali?||? | |Setje extra bananensnoeren||polyfloyd||10x||?||ali?||? | ||
|- | |||
|Hydraulische pers||polyfloyd||1x||€ 300,-||HBM||https://www.hbm-machines.com/de/p/hbm-werkstattpresse-10-tonnen | |||
|- | |||
|Proxmark 3||BlackDragon||1x||~ € 40,-||ali||https://nl.aliexpress.com/item/1005006385892144.html | |||
|- | |||
|Stannol TSC305 Lood-vrij soldeertin||BlackDragon||1x||?||?||? | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 12 nov 2025 14:12
Graag alle vakjes invullen.
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|---|---|---|---|---|
| HDMI to DVI cable | Sportgekje | >2 | 5,99 | allekabels.nl | https://www.allekabels.nl/dvi-kabel/1794/1281056/hdmi-dvi-kabel.html |
| Luidspreker kabel 1.50mm2/100m | Forseti | 1x | 20,33 | Manax | https://www.amazon.nl/MANAX-SC22075-volumeregelkabel-box-kabel-audiokabel-dp-B07CXY4P74/dp/B07CXZKCGK/ref=dp_ob_title_ce?th=1 Let op: dit is wel CCA kabel willen we dat ? (eightdot) |
| aneng an8009 | flimpie | 10x | usd 24,39 | ali | https://www.aliexpress.com/item/32839539223.html |
| Samla 11 liter incl deksel | flimpie | 9x? | 2,80 p/s | IKEA | |
| 10 voudige stekkerdoos per twee tafels | Bob | 6x | 12.95 per stuk | kabelshop.nl | https://www.kabelshop.nl/Brennenstuhl-Stekkerdoos-10-voudig-Brennenstuhl-3-meter-Schakelaar-1159300010-i5674-t7548.html |
| Mini Zandstraal | polyfloyd | 1x | €20 | bol.com | https://www.bol.com/nl/nl/p/vacuum-zandstraalapparaat-fvb-2000/9300000052141764/ |
| Rijstkoker | polyfloyd | 1x | €30 | ??? | https://www.bol.com/nl/nl/s/?searchtext=rijstkoker |
| Setje extra bananensnoeren | polyfloyd | 10x | ? | ali? | ? |
| Hydraulische pers | polyfloyd | 1x | € 300,- | HBM | https://www.hbm-machines.com/de/p/hbm-werkstattpresse-10-tonnen |
| Proxmark 3 | BlackDragon | 1x | ~ € 40,- | ali | https://nl.aliexpress.com/item/1005006385892144.html |
| Stannol TSC305 Lood-vrij soldeertin | BlackDragon | 1x | ? | ? | ? |
alles hieronder is besteld!!
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|
alles hieronder is binnen!!
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|