Events/2023-12-27 37C3: verschil tussen versies
< Events
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
! Wie !! Wil ticketvoucher van Bitlair !! Vervoer | ! Wie !! Wil ticketvoucher van Bitlair !! Vervoer | ||
|- | |- | ||
| polyfloyd || Ja || Auto | | polyfloyd || Ja || Auto | ||
|- | |- | ||
| Dany || Ja || Trein | | Dany || Ja || Trein | ||
| Regel 23: | Regel 23: | ||
|- | |- | ||
| VanuPhantom's +1 || Ja || - | | VanuPhantom's +1 || Ja || - | ||
|- | |||
| Flimpie || Ja || - | |||
|- | |- | ||
| Jij? || - || - | | Jij? || - || - | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 5 nov 2023 14:13
| 37th Chaos Communication Congress | |
|---|---|
| start | 2023/12/27 10:00:00 |
| end | 2023/12/30 16:00:00 |
| Location | CCH, Hamburg |
| Status | |
Bitlair verkrijgt, zoals het er nu uit ziet, weer de mogelijkheid om een ticket te bemachtigen in de presale. Als je hier van gebruik wil maken, zet je naam hier onder in de lijst en houd je mailbox en deze pagina in de gaten. De tickets zijn beperkt en zullen zoals altijd snel verkopen.
De CCC heeft ons gevraagd hoeveel tickets wij denken nodig te hebben. Wil je gaan? Zet je zelf svp zsm op de lijst hier onder!
Zie ook: https://events.ccc.de/2023/10/11/37c3-presale-modus-operandi/#37c3-presale-modus-operandi-english
| Wie | Wil ticketvoucher van Bitlair | Vervoer |
|---|---|---|
| polyfloyd | Ja | Auto |
| Dany | Ja | Trein |
| VanuPhantom | Ja | - |
| VanuPhantom's +1 | Ja | - |
| Flimpie | Ja | - |
| Jij? | - | - |