Events/2023-12-27 37C3: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting
Geen bewerkingssamenvatting
 
(7 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven)
Regel 5: Regel 5:
|location=CCH, Hamburg
|location=CCH, Hamburg
}}
}}
Bitlair verkrijgt waarschijnlijk weer community-vouchers om een ticket te bemachtigen in de presale. Als je hier van gebruik wil maken, zet je naam hier onder op de lijst en houd je mailbox en deze pagina in de gaten.
Bitlair verkrijgt, zoals het er nu uit ziet, weer de mogelijkheid om een ticket te bemachtigen in de presale. Als je hier van gebruik wil maken, zet je naam hier onder in de lijst en houd je mailbox en deze pagina in de gaten. De tickets zijn beperkt en zullen zoals altijd snel verkopen.


Wie gaan en wil je gebruik maken van een voucher?
De CCC heeft ons gevraagd hoeveel tickets wij denken nodig te hebben. Wil je gaan? Zet je zelf svp zsm op de lijst hier onder!
 
Zie ook: https://events.ccc.de/2023/10/11/37c3-presale-modus-operandi/#37c3-presale-modus-operandi-english


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
Regel 14: Regel 16:
! Wie !! Wil ticketvoucher van Bitlair !! Vervoer
! Wie !! Wil ticketvoucher van Bitlair !! Vervoer
|-
|-
| polyfloyd || Ja || TBD, auto of trein
| polyfloyd || Ja || Auto
|-
| Dany || Ja || Trein
|-
| VanuPhantom || Ja || -
|-
| VanuPhantom's +1 || Ja || -
|-
| Flimpie || Ja || -
|-
|-
| Jij? || - || -
| Jij? || - || -
|}
|}

Huidige versie van 5 nov 2023 14:13


37th Chaos Communication Congress
start 2023/12/27 10:00:00
end 2023/12/30 16:00:00
Location CCH, Hamburg
Status

Bitlair verkrijgt, zoals het er nu uit ziet, weer de mogelijkheid om een ticket te bemachtigen in de presale. Als je hier van gebruik wil maken, zet je naam hier onder in de lijst en houd je mailbox en deze pagina in de gaten. De tickets zijn beperkt en zullen zoals altijd snel verkopen.

De CCC heeft ons gevraagd hoeveel tickets wij denken nodig te hebben. Wil je gaan? Zet je zelf svp zsm op de lijst hier onder!

Zie ook: https://events.ccc.de/2023/10/11/37c3-presale-modus-operandi/#37c3-presale-modus-operandi-english

Wie gaat?
Wie Wil ticketvoucher van Bitlair Vervoer
polyfloyd Ja Auto
Dany Ja Trein
VanuPhantom Ja -
VanuPhantom's +1 Ja -
Flimpie Ja -
Jij? - -