Gereedschap/Aanhanger: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| (2 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
|description=Bitlair aanhanger | |description=Bitlair aanhanger | ||
|Use=Everyone | |Use=Everyone | ||
|Location= | |Location=Naast de gevel | ||
|Owner=Bitlair | |Owner=Bitlair | ||
}} | }} | ||
| Regel 34: | Regel 34: | ||
|- | |- | ||
|| bagheera || tot 21-02 | || bagheera || tot 21-02 | ||
|- | |||
|| Anon || 28-mar-2024 - 29-mar-2024 | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 24 jun 2024 17:50
| Tool Aanhanger | |
|---|---|
| Name | Aanhanger |
| Description | Bitlair aanhanger |
| To use by | Everyone |
| Use cost? | |
| Location | Naast de gevel |
| Owner | Bitlair |
Aanhanger
{{#ifexist: | |
Tool_Aanhanger_Picture.jpg
Sleutel van disselslot in de Bitlair kast. Let op! Deze aanhanger heeft geen eigen kenteken, dus je moet zelf voor een witte kentekenplaat zorgen. Je kan deze bijvoorbeeld laten maken bij de Brezan. Er staat een boete van minstens 140 euro op het rijden met een ongeldige plaat (bv. zelfgeschreven karton).
Lenen aangeven
Extras
- -13-7 aansluiting en verlichting tester - Bitlair kast
- 17-05-2021 trekhaak koppeling gaat erg zwaar (roest) met een tikje van hamer is dit het wel te doen bij af- en aankopellen.
Buitenmaten
| Lengte | 192 |
| Breedte | 115 |
| Hoogte | 152 |
Door het frame gaat er nog een aantal centimeter vanaf. De achterklep kan verwijderd worden als langere goederen in verplaatst moeten worden.
Beschikbaarheid
| Naam | Datum van - tot |
| bagheera | tot 21-02 |
| Anon | 28-mar-2024 - 29-mar-2024 |