Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting Label: Handmatige ongedaanmaking |
||
| (32 tussenliggende versies door 5 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Graag alle vakjes invullen. | Graag alle vakjes invullen. | ||
| Regel 5: | Regel 6: | ||
|- | |- | ||
|HDMI to DVI cable||Sportgekje||>2||5,99||allekabels.nl||https://www.allekabels.nl/dvi-kabel/1794/1281056/hdmi-dvi-kabel.html | |HDMI to DVI cable||Sportgekje||>2||5,99||allekabels.nl||https://www.allekabels.nl/dvi-kabel/1794/1281056/hdmi-dvi-kabel.html | ||
|- | |- | ||
|Luidspreker kabel 1.50mm2/100m||Forseti||1x||20,33||Manax||https://www.amazon.nl/MANAX-SC22075-volumeregelkabel-box-kabel-audiokabel-dp-B07CXY4P74/dp/B07CXZKCGK/ref=dp_ob_title_ce?th=1 Let op: dit is wel CCA kabel willen we dat ? (eightdot) | |Luidspreker kabel 1.50mm2/100m||Forseti||1x||20,33||Manax||https://www.amazon.nl/MANAX-SC22075-volumeregelkabel-box-kabel-audiokabel-dp-B07CXY4P74/dp/B07CXZKCGK/ref=dp_ob_title_ce?th=1 Let op: dit is wel CCA kabel willen we dat ? (eightdot) | ||
| Regel 14: | Regel 13: | ||
|Samla 11 liter incl deksel||flimpie||9x?||2,80 p/s||IKEA|| | |Samla 11 liter incl deksel||flimpie||9x?||2,80 p/s||IKEA|| | ||
|- | |- | ||
| |||||||||| | |10 voudige stekkerdoos per twee tafels||Bob||6x||12.95 per stuk||kabelshop.nl||https://www.kabelshop.nl/Brennenstuhl-Stekkerdoos-10-voudig-Brennenstuhl-3-meter-Schakelaar-1159300010-i5674-t7548.html | ||
|- | |||
|Mini Zandstraal||polyfloyd||1x||€20||bol.com||https://www.bol.com/nl/nl/p/vacuum-zandstraalapparaat-fvb-2000/9300000052141764/ | |||
|- | |||
|Rijstkoker||polyfloyd||1x||€30||???||https://www.bol.com/nl/nl/s/?searchtext=rijstkoker | |||
|- | |||
|Setje extra bananensnoeren||polyfloyd||10x||?||ali?||? | |||
|- | |||
|Hydraulische pers||polyfloyd||1x||€ 300,-||HBM||https://www.hbm-machines.com/de/p/hbm-werkstattpresse-10-tonnen | |||
|- | |||
|Proxmark 3||BlackDragon||1x||~ € 40,-||ali||https://nl.aliexpress.com/item/1005006385892144.html | |||
|} | |} | ||
| Regel 21: | Regel 30: | ||
{| border="1" class="wikitable" | {| border="1" class="wikitable" | ||
! Omschrijving !! Aanvrager !! Aantal !! Prijs !! Winkel !! Link | ! Omschrijving !! Aanvrager !! Aantal !! Prijs !! Winkel !! Link | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Regel 29: | Regel 36: | ||
{| border="1" class="wikitable" | {| border="1" class="wikitable" | ||
! Omschrijving !! Aanvrager !! Aantal !! Prijs !! Winkel !! Link | ! Omschrijving !! Aanvrager !! Aantal !! Prijs !! Winkel !! Link | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 5 dec 2025 12:51
Graag alle vakjes invullen.
alles hieronder is besteld!!
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|
alles hieronder is binnen!!
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|