Bestuur: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting
Geen bewerkingssamenvatting
 
(Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 6: Regel 6:
| Dimitri Modderman || Voorzitter
| Dimitri Modderman || Voorzitter
|-
|-
| Roel Sengers      || Secretaris
| Niels Beekhuis    || Secretaris
|-
|-
| Wilco Baan Hofman || Penningmeester
| Roel Sengers      || Penningmeester
|-
|-
| Manfred Overmeen || Algemeen bestuurslid
| Wilco Baan Hofman || Algemeen bestuurslid
|-
| Jolien Meijer || Algemeen bestuurslid
|-
|-
| Arjan Koopen      || Algemeen bestuurslid
| Arjan Koopen      || Algemeen bestuurslid
|-
| Jolien Meijer    || Algemeen bestuurslid
|}
|}


De makkelijkste manier om contact op te nemen met het bestuur is per e-mail: bestuur[at]bitlair.nl
De makkelijkste manier om contact op te nemen met het bestuur is per e-mail: bestuur[at]bitlair.nl

Huidige versie van 9 apr 2024 15:41

Het bestuur van Bitlair bestaat uit:

Naam Functie
Dimitri Modderman Voorzitter
Niels Beekhuis Secretaris
Roel Sengers Penningmeester
Wilco Baan Hofman Algemeen bestuurslid
Jolien Meijer Algemeen bestuurslid
Arjan Koopen Algemeen bestuurslid

De makkelijkste manier om contact op te nemen met het bestuur is per e-mail: bestuur[at]bitlair.nl