Events/CCCamp2011: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Zarya (overleg | bijdragen)
k Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Meeting |datum=2011/08/10 |start=2011/08/10 00:00:00 |end=2011/08/14 00:00:00 |locatie=Duitsland, Finowert }} == Wie == {| |- {{MeetingPresence}} |- {{MeetingMe...'
 
Geen bewerkingssamenvatting
 
(3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
{{Meeting
{{Event
|datum=2011/08/10
|date=2011/08/10
|start=2011/08/10 00:00:00  
|start=2011/08/10 00:00:00  
|end=2011/08/14 00:00:00  
|end=2011/08/14 00:00:00  
|locatie=Duitsland, Finowert
|location=Duitsland, Finowert
}}
}}


Regel 10: Regel 10:
{|
{|
|-
|-
{{MeetingPresence}}
{{EventPresence}}
|-  
|-  
{{MeetingMember|member=User:Zarya|aanwezig={{Ja}} |aankomst=00:00|eten={{Nee}} }}
{{EventMember|member=User:Zarya|aanwezig={{Ja}} |aankomst=00:00|eten={{Nee}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Elmo|aanwezig={{Ja}}|aankomst=00:00|eten={{Nee}} |opmerking=}}
{{EventMember|member=User:Elmo|aanwezig={{Ja}}|aankomst=00:00|eten={{Nee}} |opmerking=}}
|-
{{eventMember|member=User:WilcoBaanHofman|aanwezig={{Ja}}|aankomst=00:00|eten={{Nee}} |opmerking=}}
|-
|-
| You
| You
|}
|}

Huidige versie van 21 apr 2013 20:17


start 2011/08/10 00:00:00
end 2011/08/14 00:00:00
Location Duitsland, Finowert
Status


Wie

Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:Elmo
User:WilcoBaanHofman
You