Projects/Wissellijst fundraiser: verschil tussen versies
< Projects
Created page with "{{Project |name=Wissellijst Fundraiser |start=2017/12/24 |URL=https://www.bol.com/nl/p/reinders-wissellijst-postermaat-61x91-5cm-zwart/9200000018265972 |contact=Linor, |info=F..." |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (9 tussenliggende versies door 5 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 5: | Regel 5: | ||
|contact=Linor, | |contact=Linor, | ||
|info=Fundraiser | |info=Fundraiser | ||
|status= | |status=Abandoned | ||
}} | }} | ||
Om de hal in [[Projects/Space3.0|Space 3]] op te leuken lijkt het ons leuk om een aantal wissellijsten op te hangen. Ideeen voor inhoud: | Om de hal in [[Projects/Space3.0|Space 3]] op te leuken lijkt het ons leuk om een aantal wissellijsten op te hangen. Ideeen voor inhoud: | ||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
* Relevante posters | * Relevante posters | ||
Aangezien er vanuit Bitlair zelf geen budget is voor dit soort zaken, willen we dit graag fundraisen. De verwachting is dat we in totaal 8 lijsten kwijt kunnen op de rechterwand. Uitgaande van [https://www.bol.com/nl/p/reinders-wissellijst-postermaat-61x91-5cm-zwart/9200000018265972 lijsten van 61 x 91] van 20 euro per stuk zouden we in totaal 160 euro moeten ophalen. Iedere bijdrage is uiteraard welkom. | Aangezien er vanuit Bitlair zelf geen budget is voor dit soort zaken, willen we dit graag fundraisen. De verwachting is dat we in totaal 8 lijsten kwijt kunnen op de rechterwand. Uitgaande van [https://www.bol.com/nl/p/reinders-wissellijst-postermaat-61x91-5cm-zwart/9200000018265972 lijsten van 61 x 91] van 20 euro per stuk zouden we in totaal 160 euro moeten ophalen. Daarnaast is er ook nog wat geld nodig voor een ophangsysteem zodat we niet in de muur hoeven boren. Iedere bijdrage is uiteraard welkom. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Regel 23: | Regel 24: | ||
|20 | |20 | ||
| | | | ||
|- | |||
|Maeddoc | |||
|20 | |||
| | |||
|- | |||
|polyfloyd | |||
|10 | |||
| | |||
|- | |||
|Synnack | |||
|20 | |||
| | |||
|- | |||
|- | |||
|Nemo | |||
|10 | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 mrt 2019 09:59
| Project Wissellijst Fundraiser | |
|---|---|
| Naam | Wissellijst Fundraiser |
| Beschrijving | Fundraiser |
| Website | https://www.bol.com/nl/p/reinders-wissellijst-postermaat-61x91-5cm-zwart/9200000018265972 |
| Start | 2017/12/24 |
| Contact | Linor |
| Status | Abandoned |
Om de hal in Space 3 op te leuken lijkt het ons leuk om een aantal wissellijsten op te hangen. Ideeen voor inhoud:
- Foto's van de history van Bitlair/DJO
- Spraakmakende projecten
- Relevante posters
Aangezien er vanuit Bitlair zelf geen budget is voor dit soort zaken, willen we dit graag fundraisen. De verwachting is dat we in totaal 8 lijsten kwijt kunnen op de rechterwand. Uitgaande van lijsten van 61 x 91 van 20 euro per stuk zouden we in totaal 160 euro moeten ophalen. Daarnaast is er ook nog wat geld nodig voor een ophangsysteem zodat we niet in de muur hoeven boren. Iedere bijdrage is uiteraard welkom.
| Wie | Hoeveel | Betaald |
|---|---|---|
| Linor | 20 | |
| Maeddoc | 20 | |
| polyfloyd | 10 | |
| Synnack | 20 | |
| Nemo | 10 |