Projects/Zaagtafel fundraiser: verschil tussen versies
< Projects
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (7 tussenliggende versies door 4 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 5: | Regel 5: | ||
|contact=Linor, | |contact=Linor, | ||
|info=Geld verzamelen voor een zaagtafel | |info=Geld verzamelen voor een zaagtafel | ||
|status= | |status=Finished | ||
|Picture=FERM TSM1032 Zaagtafel.jpg | |Picture=FERM TSM1032 Zaagtafel.jpg | ||
}} | }} | ||
Om het stofhok in de nieuwe space een beetje op te vullen, en omdat je nooit genoeg powertools kan hebben, heb ik een zaagtafel aangeschaft tijdens de Black Friday deals. | Om het stofhok in de nieuwe space een beetje op te vullen, en omdat je nooit genoeg powertools kan hebben, heb ik een zaagtafel aangeschaft tijdens de Black Friday deals. De volgende donatie's zijn gedaan: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
|- | |- | ||
|Linor | |Linor | ||
| | |14 | ||
|ja | |ja | ||
|- | |- | ||
|Dimitri | |Dimitri | ||
|10.00 | |10.00 | ||
|ja | |||
|- | |- | ||
|Tjalling | |Tjalling | ||
|10.00 | |10.00 | ||
|ja | |||
|- | |- | ||
|Maeddoc | |Maeddoc | ||
|5 | |5 | ||
| | |ja | ||
|- | |||
|AK47 | |||
|10 | |||
|ja | |||
|- | |||
|Tjempie | |||
|10 | |||
| | |||
|- | |- | ||
|MRO | |||
|10 | |||
|ja | |||
|} | |} | ||
In [[Projects/Space3.0]] zal de tafel een plaatsje krijgen in het stofhok. | |||
Huidige versie van 8 jan 2018 11:17
| Project Zaagtafel Fundraiser | |
|---|---|
| Naam | Zaagtafel Fundraiser |
| Beschrijving | Geld verzamelen voor een zaagtafel |
| Website | https://www.megekko.nl/product/0/132558/product/Ferm-TSM1032-Zaagtafel-800-Watt |
| Start | 2017/11/24 |
| Contact | Linor |
| Status | Finished |
Om het stofhok in de nieuwe space een beetje op te vullen, en omdat je nooit genoeg powertools kan hebben, heb ik een zaagtafel aangeschaft tijdens de Black Friday deals. De volgende donatie's zijn gedaan:
| Wie | Hoeveel | Betaald |
|---|---|---|
| Linor | 14 | ja |
| Dimitri | 10.00 | ja |
| Tjalling | 10.00 | ja |
| Maeddoc | 5 | ja |
| AK47 | 10 | ja |
| Tjempie | 10 | |
| MRO | 10 | ja |
In Projects/Space3.0 zal de tafel een plaatsje krijgen in het stofhok.