Events/2011-03-09: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Zarya (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
k WilcoBaanHofman moved page Meetings/2011-03-09 to Events/2011-03-09
 
(14 tussenliggende versies door 5 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
{{Meeting
{{Event
|datum=2011/03/09
|date=2011/03/09
|start=20:00 uur
|start=2011/03/09 20:00
|locatie=Amersfoort
|end=2011/03/09 22:00
|location=Aalberselaan 4b, Amersfoort
|info=Sync meeting
|info=Sync meeting
}}
}}


Vervolgmeeting naar aanleiding van [[Meetings/Kickoff|de kickoff-meeting]].
Vervolgmeeting naar aanleiding van [[Events/Kickoff|de kickoff-meeting]].




* We hopen er op dat deze meeting gehouden gaat worden op de nieuwe locatie (bij De Jonge Onderzoekers) Dit is nog niet zeker.
* Meeting starts @ 20:00
* Maximum of 10 people due to space problems.
* Foods == To be determined
 
== Aanwezig ==
== Aanwezig ==


{|
{|
|-
|-
{{MeetingPresence}}
{{EventPresence}}
|-  
|-  
{{MeetingMember|member=User:Zarya    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Dno}} }}
{{EventMember|member=User:Zarya   |aanwezig={{Ja}} |aankomst=18:00|eten={{Ja}} }}
|-
{{EventMember|member=User:AK47   |aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Dno}} }}
|-
{{EventMember|member=User:Maze    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Nee}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:AK47    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Dno}} }}
{{EventMember|member=User:DipSwitch|aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Nee}} |opmerking=Haalt het niet dus kom niet }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Maze    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:Xenomatrix|aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Nee}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:DipSwitch|aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:WilcoBaanHofman|aanwezig={{Ja}} |aankomst=20:00|eten={{Nee}} }}
|-
{{EventMember|member=User:VeXocide|aanwezig={{Ja}} |aankomst=20:00|eten={{Nee}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Xenomatrix|aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Dno}} }}
{{EventMember|member=User:Lasert|aanwezig={{Ja}} |aankomst=20:00|eten={{Nee}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:gmc|aanwezig={{Ja}} |aankomst=19:45|eten={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:Tashiro|aanwezig={{Ja}} |aankomst=20:00|eten={{Ja}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:WilcoBaanHofman|aanwezig={{Ja}} |aankomst=20:00|eten={{Nee}} }}
| YOU
| YOU
|}
|}

Huidige versie van 21 apr 2013 20:11


start 2011/03/09 20:00
end 2011/03/09 22:00
Location Aalberselaan 4b, Amersfoort
Status


Vervolgmeeting naar aanleiding van de kickoff-meeting.


  • Meeting starts @ 20:00
  • Maximum of 10 people due to space problems.
  • Foods == To be determined

Aanwezig

Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:AK47
User:Maze
User:DipSwitch
User:Xenomatrix
User:WilcoBaanHofman
User:VeXocide
User:Lasert
User:Tashiro
YOU