Projects/Bitlair kleding: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (52 tussenliggende versies door 16 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 4: | Regel 4: | ||
|contact=KartoffelKönig | |contact=KartoffelKönig | ||
|info=Bitlair hoodies & t-shirts | |info=Bitlair hoodies & t-shirts | ||
|status= | |status=Finished | ||
|Picture=Hoodiepreview.png | |Picture=Hoodiepreview.png | ||
|end=2016/07/10 23:59 | |end=2016/07/10 23:59 | ||
}} | }} | ||
= LET OP = | |||
'''De inschrijvingen om mee te doen aan deze actie zijn gesloten.''' Wie meedoet aan de actie heeft als het goed is een email met info over de betaling ontvangen. Is dit niet het geval, neem dan even contact op. | |||
Zodra je betaling ontvangen is zal de lijst bijgewerkt worden. <u>Wees geduldig</u>, dit kan een aantal dagen duren. | |||
Je zal een bericht ontvangen zodra de hoodies en t-shirts gereed zijn. | |||
'''EDIT: De T-shirts en hoodies zijn klaar en kunnen bij bitlair opgehaald worden.''' | |||
== Wat? == | == Wat? == | ||
=== Hoodies === | === Hoodies === | ||
| Regel 19: | Regel 27: | ||
Zwarte t-shirts, bitlair logo voorop en glider achterop. | Zwarte t-shirts, bitlair logo voorop en glider achterop. | ||
Kosten: €15 per stuk | Kosten: €15 per stuk. Bestellen gaat vanaf 15 stuks. | ||
De shirts zijn Sol's Imperial (zelfde als de revspace t-shirts). Een maattabel is te vinden op http://www.sols-europe.com/gb/imperial.html. | De shirts zijn Sol's Imperial (zelfde als de revspace t-shirts). Een maattabel is te vinden op http://www.sols-europe.com/gb/imperial.html. | ||
| Regel 32: | Regel 40: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Naam || Aantal S || Aantal M || Aantal L || Aantal XL || Aantal XXL || E-mail | ! Naam || Aantal S || Aantal M || Aantal L || Aantal XL || Aantal XXL || E-mail || betaald || uitgedeeld | ||
|- | |||
| Kartoffel || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || - || Ja || Ja | |||
|- | |||
| Stitch || 0 || 0 || 0 || 1 || 0 || - || Ja || Nee | |||
|- | |||
| Polyfloyd || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || - || Ja || Ja | |||
|- | |||
| Hobbybob || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || - || Ja || Ja | |||
|- | |||
| x6m || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || - || Ja || Ja | |||
|- | |||
|Wilco || 0 || 1 || 0 || 0 || 0||- || ? || Ja | |||
|- | |||
|AK || 0 || 0 || 0 || 1 || 0||- || ? || Ja | |||
|- | |- | ||
| | | Piet0r || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || - || Ja || Ja | ||
|- | |- | ||
| | | Eparon || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || - || Ja || Ja | ||
|- | |- | ||
| | | foobar || 0 || 0 || 0 || 1 || 0 || - || Ja || Ja | ||
|- | |- | ||
| | | bob || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || - || Ja || Ja | ||
|- | |- | ||
| | | ultratux || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || techinc@ultratux.org || Ja || Nee | ||
|- | |- | ||
| | | Stijn || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || - || Ja || Nee | ||
|- | |- | ||
| | | Boekenwuurm || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || - || Ja || Nee | ||
|- | |- | ||
| | | Peetz0r || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || hoodies@haas-en-berg.nl || Ja || Ja | ||
|- | |- | ||
| | | Duco || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || qexhvcref@mvttb.ay (-> revspace) || Ja || Ja | ||
|- | |- | ||
| | | Miep || 0 || 0 || 0 || 0 || 1 || - || Ja || Ja | ||
|- | |- | ||
| | | Nemo || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || - || Ja || Ja | ||
|- | |- | ||
| | | benadski || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || benadski op gmail || Ja || Ja | ||
|- | |||
| Anus || 0 || 0 || 0 || 1 || 0 || bitlairwiki@annejan.com || Ja || Nee | |||
|- | |||
| Juerd || 0<!-- S --> || 0<!-- M --> || 0<!-- L --> || 1<!-- XL --> || 0<!-- XXL --> || <!-- E-mail --> || ? || Ja | |||
|- | |||
| Maverick || 0<!-- S --> || 0<!-- M --> || 1<!-- L --> || 0<!-- XL --> || 0<!-- XXL --> || mavjs01 [at] gmail || Ja || Ja | |||
|- | |||
| MRO || 0<!-- S --> || 0<!-- M --> || 0<!-- L --> || 0<!-- XL --> || 1<!-- XXL --> || <!-- E-mail --> || Ja || Ja | |||
|- | |||
| Sebastius || 0<!-- S --> || 0<!-- M --> || 1<!-- L --> || 0<!-- XL --> || 0<!-- XXL --> || -> revspace || Ja || Ja | |||
|- | |||
| Astrid || 0<!-- S --> || 1<!-- M --> || 0<!-- L --> || 0<!-- XL --> || 0<!-- XXL --> || Nfx Xnegbssry ;) || Ja || Ja | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Regel 63: | Regel 97: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Naam || Aantal XS || Aantal S || Aantal M || Aantal L || Aantal XL || Aantal XXL || Aantal 3XL | ! Naam || Aantal XS || Aantal S || Aantal M || Aantal L || Aantal XL || Aantal XXL || Aantal 3XL || Aantal 4XL || Aantal 5XL || E-mail || betaald || uitgedeeld | ||
|- | |||
| Kartoffel || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || - || Ja || Ja | |||
|- | |||
| Stitch || 0 || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || - || Ja || Nee | |||
|- | |||
| Polyfloyd || 0 || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || - || Ja || Nee | |||
|- | |||
| Sebastius || 0 || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || -> revspace || Ja || Ja | |||
|- | |||
| Hobbybob || 0 || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || - || Ja || Nee | |||
|- | |||
| x6m || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || - || Ja || Ja | |||
|- | |||
| AK || 0 || 0 || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || 0 || - || ? || Nee | |||
|- | |- | ||
| | | Peetz0r || 0 || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || tshirts@haas-en-berg.nl || Ja || Nee | ||
|- | |- | ||
| | | Piet0r || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || - || Ja || Nee | ||
|- | |- | ||
| | | Eparon || 0 || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || - || Ja || Ja | ||
|- | |- | ||
| | | bob || 0 || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || - || Ja || Nee | ||
|- | |- | ||
| | | ultratux || 0 || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || techinc@ultratux.org || Ja || Nee | ||
|- | |- | ||
| | | Maxell || 0 || 0 || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || 0 || maxell@ǝɔɐdsʌǝɹ.nl || Ja || Ja | ||
|- | |- | ||
| | | Folkert || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 1 || 0 || 0 || 0 || - || ? || Nee | ||
|- | |- | ||
| | | Juerd || 0<!-- XS --> || 0<!-- S --> || 0<!-- M --> || 1<!-- L --> || 1<!-- XL --> || 0<!-- XXL --> || 0<!-- 3XL --> || 0<!-- 4XL --> || 0<!-- 5XL --> || <!-- E-mail --> || ? || Ja | ||
|- | |- | ||
| | | Eightdot || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 2 || 0 || - || ? || Nee | ||
|- | |- | ||
| | | Maverick || 0<!-- XS --> || 0<!-- S --> || 0<!-- M --> || 0<!-- L --> || 1<!-- XL --> || 0<!-- XXL --> || 0<!-- 3XL --> || 0<!-- 4XL --> || 0<!-- 5XL --> || mavjs01 [at] gmail || Ja || Nee | ||
|- | |- | ||
| | | MRO || 0<!-- XS --> || 0<!-- S --> || 0<!-- M --> || 1<!-- L --> || 0<!-- XL --> || 1<!-- XXL --> || 0<!-- 3XL --> || 0<!-- 4XL --> || 0<!-- 5XL --> || <!-- E-mail --> || Ja || Ja | ||
|- | |- | ||
| | | Boekenwuurm || 0<!-- XS --> || 0<!-- S --> || 0<!-- M --> || 0<!-- L --> || 0<!-- XL --> || 1<!-- XXL --> || 0<!-- 3XL --> || 0<!-- 4XL --> || 0<!-- 5XL --> || Special order x1 || Ja || Nee | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 31 aug 2016 15:37
| Project Bitlair kleding group-buy | |
|---|---|
| Naam | Bitlair kleding group-buy |
| Beschrijving | Bitlair hoodies & t-shirts |
| Website | |
| Start | 2016/07/03 |
| Contact | KartoffelKönig |
| Status | Finished |
LET OP
De inschrijvingen om mee te doen aan deze actie zijn gesloten. Wie meedoet aan de actie heeft als het goed is een email met info over de betaling ontvangen. Is dit niet het geval, neem dan even contact op.
Zodra je betaling ontvangen is zal de lijst bijgewerkt worden. Wees geduldig, dit kan een aantal dagen duren. Je zal een bericht ontvangen zodra de hoodies en t-shirts gereed zijn.
EDIT: De T-shirts en hoodies zijn klaar en kunnen bij bitlair opgehaald worden.
Wat?
Hoodies
Hoodies met charcoal grey buitenkant, toffe oranje binnenkant. Bitlair logo voorop en glider op de rug.(afbeeldingen kunnen afwijken van uiteindelijke resultaat)
Een maattabel is beschikbaar op http://justhoodsbyawdis.com/product/jh003/ (size guide http://justhoodsbyawdis.com/international-size-guide/).
De hoodies kosten €30 per stuk. We bestellen vanaf 10 stuks totaal.
T-shirts
Zwarte t-shirts, bitlair logo voorop en glider achterop.
Kosten: €15 per stuk. Bestellen gaat vanaf 15 stuks.
De shirts zijn Sol's Imperial (zelfde als de revspace t-shirts). Een maattabel is te vinden op http://www.sols-europe.com/gb/imperial.html.
Wanneer?
Zet je naam, aantal en maat uiterlijk 10 Juli 2016 23:59 om mee te doen aan de group buy. Na deze deadline kan je niet meer uitschrijven en zul je moeten betalen. De kleding zal dan voor EMF 2016 bij bitlair op te halen zijn.
Wie?
Geen bitlair member? Vermeld dan ook je e-mailadres zodat we je kunnen bereiken ;)
Hoodies
| Naam | Aantal S | Aantal M | Aantal L | Aantal XL | Aantal XXL | betaald | uitgedeeld | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kartoffel | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | Ja | Ja |
| Stitch | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | Ja | Nee |
| Polyfloyd | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | Ja | Ja |
| Hobbybob | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | Ja | Ja |
| x6m | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | Ja | Ja |
| Wilco | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | ? | Ja |
| AK | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | ? | Ja |
| Piet0r | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | Ja | Ja |
| Eparon | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | Ja | Ja |
| foobar | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | Ja | Ja |
| bob | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | Ja | Ja |
| ultratux | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | techinc@ultratux.org | Ja | Nee |
| Stijn | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | Ja | Nee |
| Boekenwuurm | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | Ja | Nee |
| Peetz0r | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | hoodies@haas-en-berg.nl | Ja | Ja |
| Duco | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | qexhvcref@mvttb.ay (-> revspace) | Ja | Ja |
| Miep | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | - | Ja | Ja |
| Nemo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | Ja | Ja |
| benadski | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | benadski op gmail | Ja | Ja |
| Anus | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | bitlairwiki@annejan.com | Ja | Nee |
| Juerd | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | ? | Ja | |
| Maverick | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | mavjs01 [at] gmail | Ja | Ja |
| MRO | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | Ja | Ja | |
| Sebastius | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -> revspace | Ja | Ja |
| Astrid | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | Nfx Xnegbssry ;) | Ja | Ja |
T-shirts
| Naam | Aantal XS | Aantal S | Aantal M | Aantal L | Aantal XL | Aantal XXL | Aantal 3XL | Aantal 4XL | Aantal 5XL | betaald | uitgedeeld | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kartoffel | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | Ja | Ja |
| Stitch | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | Ja | Nee |
| Polyfloyd | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | Ja | Nee |
| Sebastius | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -> revspace | Ja | Ja |
| Hobbybob | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | Ja | Nee |
| x6m | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | Ja | Ja |
| AK | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | ? | Nee |
| Peetz0r | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | tshirts@haas-en-berg.nl | Ja | Nee |
| Piet0r | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | Ja | Nee |
| Eparon | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | Ja | Ja |
| bob | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | Ja | Nee |
| ultratux | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | techinc@ultratux.org | Ja | Nee |
| Maxell | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | maxell@ǝɔɐdsʌǝɹ.nl | Ja | Ja |
| Folkert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | ? | Nee |
| Juerd | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | Ja | |
| Eightdot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | - | ? | Nee |
| Maverick | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | mavjs01 [at] gmail | Ja | Nee |
| MRO | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | Ja | Ja | |
| Boekenwuurm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | Special order x1 | Ja | Nee |