Events/2013-04-28: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Zarya (overleg | bijdragen)
k Created page with "{{Event |date=2013/04/28 |start=2013/04/28 07:00:00 PM |end=2013/04/28 11:00:00 PM |location=Bitlair }} == Ik doe mee == {| |- {{EventPresence}} |- {{EventMember|member..."
 
Zarya (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
 
(5 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
{{Event
{{Event
|name=BBQ
|date=2013/04/28
|date=2013/04/28
|start=2013/04/28 07:00:00 PM
|start=2013/04/28 05:00:00 PM
|end=2013/04/28 11:00:00 PM
|end=2013/04/28 11:00:00 PM
|location=Bitlair
|location=Bitlair
}}
}}
BBQ BBQ BBQ


== Ik doe mee ==
== Ik doe mee ==
Regel 14: Regel 16:
|-
|-
{{EventMember|member=User:oosjeu    |present={{Yes}} }}
{{EventMember|member=User:oosjeu    |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:pluisje    |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:Bienetje    |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:WilcoBaanHofman    |present={{Yes}} |arrival=12:00 | food={{Yes}} |comment=Veggie!}}
|-
{{EventMember|member=User:tancaliel    |present={{Yes}} }}
|-
|-
|}
|}

Huidige versie van 28 apr 2013 10:19


BBQ
start 2013/04/28 05:00:00 PM
end 2013/04/28 11:00:00 PM
Location Bitlair
Status

BBQ BBQ BBQ

Ik doe mee

Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:oosjeu
User:pluisje
User:Bienetje
User:WilcoBaanHofman 12:00 Veggie!
User:tancaliel