Events/2013-04-14: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Zarya (overleg | bijdragen)
Created page with "{{Meeting |date=2013/04/14 |start=2013/04/14 17:00:00 |end=2013/04/14 21:00:00 |location=Bitlair }} BBQ BBQ BBQ == Ik doe mee == {| |- {{MeetingPresence}} |- {{Meeti..."
 
k WilcoBaanHofman moved page 2013-04-14 to Events/2013-04-14
 
(4 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
{{Meeting
{{Event
|date=2013/04/14
|date=2013/04/14
|start=2013/04/14 17:00:00  
|start=2013/04/14 17:00:00  
Regel 10: Regel 10:
{|
{|
|-
|-
{{MeetingPresence}}
{{EventPresence}}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Zarya    |aanwezig={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:Zarya    |present={{Yes}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:oosjeu    |aanwezig={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:oosjeu    |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:buZz    |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:FwD    |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:WebSpider|present={{Yes}}|arrival=18:30|food={{Yes}} }}
|-
|-
|}
|}

Huidige versie van 21 apr 2013 20:24


start 2013/04/14 17:00:00
end 2013/04/14 21:00:00
Location Bitlair
Status

BBQ BBQ BBQ

Ik doe mee

Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:oosjeu
User:buZz
User:FwD
User:WebSpider 18:30