Events/Huisjeslan 2012: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Deathzor (overleg | bijdragen)
k Removed protection from "Events/Huisjeslan 2012"
 
(14 tussenliggende versies door 7 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
{{Meeting
{{Event
|datum=2012/03/30
|date=2012/03/30
|start=2012/03/30 05:00:00 PM
|start=2012/03/30 05:00:00 PM
|end=2012/04/01 05:00:00 PM
|end=2012/04/01 05:00:00 PM
|locatie=Ergens in een vakantie huisje
|location=Ergens in een vakantie huisje
}}Gezellig met zijn alle op een game lan een hackerspace huisje bewonen (meschien wel 2) lekker een weekend weg, projectjes doen muziek maken, bier drinken en lol maken.  
}}Gezellig met zijn alle op een game lan een hackerspace huisje bewonen (meschien wel 2) lekker een weekend weg, projectjes doen muziek maken, bier drinken en lol maken.  


Dit is Huisjeslan 2012!!! Voor 2013 kijk even op [[HuisjesLan IV]]


6 tot 10 personen in een 12 persoons bungalowhuisje. Eten zelf verzorgen.
6 tot 10 personen in een 12 persoons bungalowhuisje. Eten zelf verzorgen.
Regel 22: Regel 23:
** Zarya
** Zarya
** Deathzor  
** Deathzor  
** TheOnlyJoey
** Anita
** You 4 (als je hier wilt zitten word het soort van gezellig op de achterbank)
** You 4 (als je hier wilt zitten word het soort van gezellig op de achterbank)
* AK47 's ochtends weg! (vanuit Amersfoort)
* AK47 's ochtends weg! (vanuit Amersfoort)
** AK47
** AK47
** You 1
** Stitch


== Gaan mee ==
== Gaan mee ==
Regel 33: Regel 32:
{|
{|
|-
|-
{{MeetingPresence}}
{{EventPresence}}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Zarya    |aanwezig={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:Zarya    |present={{Yes}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:AK47    |aanwezig={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:AK47    |present={{Yes}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Wilco    |aanwezig={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:Wilco    |present={{Yes}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:gmc    |aanwezig={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:gmc    |present={{Yes}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:fish    |aanwezig={{Ja}} |opmerking=1 plaats in de auto van vanaf Utr}}
{{EventMember|member=User:fish    |present={{Yes}} |comment=1 plaats in de auto van vanaf Utr}}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:mishmash |aanwezig=? }}
{{EventMember|member=User:Spider |present=? |comment=ik kom niet het hele weekend, maar waarschijnlijk wel even buurten }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Spider |aanwezig=?  |opmerking=ik kom niet het hele weekend, maar waarschijnlijk wel even buurten }}
{{EventMember|member=User:Deathzor |present={{Yes}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Deathzor |aanwezig={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:Stitch |present={{Yes}} |comment=met gmc mee}}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Stitch |aanwezig={{Ja}} |opmerking=met gmc mee}}
{{EventMember|member=User:zkyp |present={{Yes}} |comment=Moet gewoon niet zeuren}}
|-
{{MeetingMember|member=User:TheOnlyJoey |aanwezig={{Ja}} }}
|-
{{MeetingMember|member=User:Anita |aanwezig={{Ja}} }}
|-
{{MeetingMember|member=User:zkyp |aanwezig={{Ja}} |opmerking=Moet gewoon niet zeuren}}
|}
|}
Dit is Huisjeslan 2012!!! Voor 2013 kijk even op [[HuisjesLan IV]]

Huidige versie van 3 jul 2016 19:49


start 2012/03/30 05:00:00 PM
end 2012/04/01 05:00:00 PM
Location Ergens in een vakantie huisje
Status

Gezellig met zijn alle op een game lan een hackerspace huisje bewonen (meschien wel 2) lekker een weekend weg, projectjes doen muziek maken, bier drinken en lol maken.

Dit is Huisjeslan 2012!!! Voor 2013 kijk even op HuisjesLan IV

6 tot 10 personen in een 12 persoons bungalowhuisje. Eten zelf verzorgen.

  • 450 euro per huisje
  • Locatie
    • Location name: Park Elders
    • Street name: Dorpsstraat
    • Street number: 48
    • City: Gees
    • Country: NL
    • Parking Space: juwp

Travel

  • Zarya Auto met genoeg ruimte voor 5 man (als er niet te veel bagage mee moet)
    • Zarya
    • Deathzor
    • You 4 (als je hier wilt zitten word het soort van gezellig op de achterbank)
  • AK47 's ochtends weg! (vanuit Amersfoort)
    • AK47
    • Stitch

Gaan mee

Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:AK47
User:Wilco
User:gmc
User:fish 1 plaats in de auto van vanaf Utr
User:Spider ? ik kom niet het hele weekend, maar waarschijnlijk wel even buurten
User:Deathzor
User:Stitch met gmc mee
User:zkyp Moet gewoon niet zeuren

Dit is Huisjeslan 2012!!! Voor 2013 kijk even op HuisjesLan IV