Events/Pre Winter BBQ: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Zarya (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
k WilcoBaanHofman moved page Meetings/Pre Winter BBQ to Events/Pre Winter BBQ
 
(7 tussenliggende versies door 6 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
{{Meeting
{{Event
|datum=2011/11/19
|datum=2011/11/19
|start=2011/11/19 04:00:00 PM
|start=2011/11/19 04:00:00 PM
Regel 10: Regel 10:
Bring You Own Meat
Bring You Own Meat


Inclusief live muziek van de band HEXXENKETTEL en (reeds gevuld) open podium  
Inclusief live muziek van de band HEXXENKETTEL en (reeds gevuld) open podium (Verzorgd door http://www.nieuweerven.nl)
 
== PARKEREN BIJ HET ZIEKENHUIS ==


== Aanwezig ==
== Aanwezig ==
Regel 16: Regel 18:
{|
{|
|-
|-
{{MeetingPresence}}
{{EventPresence}}
|-
{{EventMember|member=User:Zarya    |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:AK47    |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:WilcoBaanHofman    |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:Bobo1on1    |present={{Yes}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Zarya   |aanwezig={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:Hobbybob   |present={{Yes}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:AK47   |aanwezig={{Ja}} }}
{{EventMember|member=Eightdot   |present={{Yes}} }}
|}
|}

Huidige versie van 21 apr 2013 20:43


start 2011/11/19 04:00:00 PM
end 2011/11/20 02:00:00 AM
Location
Status


Pre winter BBQ

Bring You Own Meat

Inclusief live muziek van de band HEXXENKETTEL en (reeds gevuld) open podium (Verzorgd door http://www.nieuweerven.nl)

PARKEREN BIJ HET ZIEKENHUIS

Aanwezig

Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:AK47
User:WilcoBaanHofman
User:Bobo1on1
User:Hobbybob
Eightdot