IkLegEenTientjeIn: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting
X6m (overleg | bijdragen)
Regel 27: Regel 27:
|-
|-
| BlackDragon || € 50
| BlackDragon || € 50
|-
| Maeddoc || € 100
|-
|-
| Jij ook? || € ???
| Jij ook? || € ???
|}
|}

Versie van 16 jun 2024 16:24

Ik Leg Een Tientje In, pagina voor crowdfunding voor de space.

Bambu 3D-printer

Bambulab heeft tot 5 juli een actie waarmee hun printers afgeprijsd zijn. De P1S inclusief filamentwisselaar kost 860 euro, de X1C kost 1370 euro.

Deze printers zijn erg makkelijk in gebruik, razendsnel en leveren een uitstekend resultaat. Bitlair moet vanwege de verhuizing even een hand op de knip houden, vandaar deze crowdfunding.

Info, om je te verleiden:

De printer die gekocht wordt is afhankelijk van hoeveel geld er vóór 5 juli wordt ingezameld. Het doel is de X1C met filamentwisselaar

Wie Inleg
polyfloyd € 200
JWRM22 € 100
Geesejuggler € 200
AK € 42
Hobbybob € 42
BlackDragon € 50
Maeddoc € 100
Jij ook? € ???