Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 15: | Regel 15: | ||
|- | |- | ||
|Power File||Linor||1x||29,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/luchtgereedschap/luchtgereedschap-schuurmachines/hbm-330mm-pneumatische-powerfile-bandschuurmachine | |Power File||Linor||1x||29,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/luchtgereedschap/luchtgereedschap-schuurmachines/hbm-330mm-pneumatische-powerfile-bandschuurmachine | ||
|- | |||
|Samla 11 liter incl deksel||flimpie||9x?||2,80 p/s||IKEA| | |||
|- | |||
| |||||||||| | | |||||||||| | ||
|} | |} | ||
Versie van 7 nov 2021 12:49
Graag alle vakjes invullen.
alles hieronder is besteld!!
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|---|---|---|---|---|
alles hieronder is binnen!!