Gereedschap/Compressor: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
|description=Compressor | |description=Compressor | ||
|Use=Everyone | |Use=Everyone | ||
|Location= | |Location=Metaalhok | ||
|Owner=Bitlair | |Owner=Bitlair | ||
}} | }} | ||
===Technische gegevens=== | ===Technische gegevens=== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|Type || | |Type ||Hyundai 50 Liter Professionele Low Noise Compressor. | ||
|- | |- | ||
|Ketelinhoud || | |Ketelinhoud ||50 Liter. | ||
|- | |- | ||
|Maximale Keteldruk || | |Maximale Keteldruk ||8 Bar. | ||
|- | |- | ||
|Maximale Werkdruk ||8 Bar. | |Maximale Werkdruk ||8 Bar. | ||
|- | |- | ||
|Motorvermogen || | |Motorvermogen ||1500 Watt / 2 Pk. | ||
|- | |- | ||
|Aantal cilinders || | |Toerental ||1350/min. | ||
|- | |||
|Aantal cilinders ||2. | |||
|- | |- | ||
|Voltage ||230 Volt. | |Voltage ||230 Volt. | ||
|- | |- | ||
|Geluidsniveau ||Ca. | |Geluidsniveau ||Zeer stil, Ca. 53 - 60 DB(A)!! (Geschikt voor gebruik binnenshuis) | ||
|- | |||
|Bruto Luchtopbrengst ||235 Liter / Minuut. | |||
|- | |- | ||
| | |Netto Luchtopbrengst ||165 Liter / Minuut. | ||
|- | |- | ||
| | |Onderhoud ||Olievrije en onderhoudsvrije motor. | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 12 sep 2021 15:25
| Tool Compressor | |
|---|---|
| Name | Compressor |
| Description | Compressor |
| To use by | Everyone |
| Use cost? | |
| Location | Metaalhok |
| Owner | Bitlair |
Compressor
{{#ifexist: | |
Tool_Compressor_Picture.jpg
Technische gegevens
| Type | Hyundai 50 Liter Professionele Low Noise Compressor. |
| Ketelinhoud | 50 Liter. |
| Maximale Keteldruk | 8 Bar. |
| Maximale Werkdruk | 8 Bar. |
| Motorvermogen | 1500 Watt / 2 Pk. |
| Toerental | 1350/min. |
| Aantal cilinders | 2. |
| Voltage | 230 Volt. |
| Geluidsniveau | Zeer stil, Ca. 53 - 60 DB(A)!! (Geschikt voor gebruik binnenshuis) |
| Bruto Luchtopbrengst | 235 Liter / Minuut. |
| Netto Luchtopbrengst | 165 Liter / Minuut. |
| Onderhoud | Olievrije en onderhoudsvrije motor. |