Gereedschap/Compressor: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Created page with "{{Tool |Name=Compressor |description=Compressor |Use=Everyone |Location=Stofhok |Owner=Linor }}" |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (4 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
|description=Compressor | |description=Compressor | ||
|Use=Everyone | |Use=Everyone | ||
|Location= | |Location=Metaalhok | ||
|Owner= | |Owner=Bitlair | ||
}} | }} | ||
===Technische gegevens=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|Type ||Hyundai 50 Liter Professionele Low Noise Compressor. | |||
|- | |||
|Ketelinhoud ||50 Liter. | |||
|- | |||
|Maximale Keteldruk ||8 Bar. | |||
|- | |||
|Maximale Werkdruk ||8 Bar. | |||
|- | |||
|Motorvermogen ||1500 Watt / 2 Pk. | |||
|- | |||
|Toerental ||1350/min. | |||
|- | |||
|Aantal cilinders ||2. | |||
|- | |||
|Voltage ||230 Volt. | |||
|- | |||
|Geluidsniveau ||Zeer stil, Ca. 53 - 60 DB(A)!! (Geschikt voor gebruik binnenshuis) | |||
|- | |||
|Bruto Luchtopbrengst ||235 Liter / Minuut. | |||
|- | |||
|Netto Luchtopbrengst ||165 Liter / Minuut. | |||
|- | |||
|Onderhoud ||Olievrije en onderhoudsvrije motor. | |||
|} | |||
Huidige versie van 12 sep 2021 15:25
| Tool Compressor | |
|---|---|
| Name | Compressor |
| Description | Compressor |
| To use by | Everyone |
| Use cost? | |
| Location | Metaalhok |
| Owner | Bitlair |
Compressor
{{#ifexist: | |
Tool_Compressor_Picture.jpg
Technische gegevens
| Type | Hyundai 50 Liter Professionele Low Noise Compressor. |
| Ketelinhoud | 50 Liter. |
| Maximale Keteldruk | 8 Bar. |
| Maximale Werkdruk | 8 Bar. |
| Motorvermogen | 1500 Watt / 2 Pk. |
| Toerental | 1350/min. |
| Aantal cilinders | 2. |
| Voltage | 230 Volt. |
| Geluidsniveau | Zeer stil, Ca. 53 - 60 DB(A)!! (Geschikt voor gebruik binnenshuis) |
| Bruto Luchtopbrengst | 235 Liter / Minuut. |
| Netto Luchtopbrengst | 165 Liter / Minuut. |
| Onderhoud | Olievrije en onderhoudsvrije motor. |