Events/Opening party: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Vicarious (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
DipSwitch (overleg | bijdragen)
Regel 29: Regel 29:
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Vicarious    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=15:00|eten={{Ja}} }}
{{MeetingMember|member=User:Vicarious    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=15:00|eten={{Ja}} }}
|-
{{MeetingMember|member=User:DipSwitch    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=15:00|eten={{Ja}} }}
|-
|-
| You
| You
|}
|}

Versie van 24 mei 2011 23:52

Sjabloon:Meeting Openings feest

Foods

  • BBQ (No bad weather problems due to tarp)
    • If you want us to get meat for you put eten on Ja (price around 8 euro's or something like that)

Who

Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:Elmo
User:LuckY
User:AK47
User:WilcoBaanHofman
User:Vicarious
User:DipSwitch
You