Events/Opening party: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Zarya (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
Regel 19: Regel 19:
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Elmo|aanwezig={{Ja}}|aankomst=15:00|eten={{Nee}} |opmerking=}}
{{MeetingMember|member=User:Elmo|aanwezig={{Ja}}|aankomst=15:00|eten={{Nee}} |opmerking=}}
|-
{{MeetingMember|member=User:LuckY    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=15:00|eten={{Nee}} }}
|-
|-
| You
| You
|}
|}

Versie van 24 mei 2011 19:56

Sjabloon:Meeting Openings feest

  • moar info needed


Wie

Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:Elmo
User:LuckY
You