Events/CCCamp2011: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Zarya (overleg | bijdragen)
k Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Meeting |datum=2011/08/10 |start=2011/08/10 00:00:00 |end=2011/08/14 00:00:00 |locatie=Duitsland, Finowert }} == Wie == {| |- {{MeetingPresence}} |- {{MeetingMe...'
Β 
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 15: Regel 15:
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Elmo|aanwezig={{Ja}}|aankomst=00:00|eten={{Nee}} |opmerking=}}
{{MeetingMember|member=User:Elmo|aanwezig={{Ja}}|aankomst=00:00|eten={{Nee}} |opmerking=}}
|-
{{MeetingMember|member=User:WilcoBaanHofman|aanwezig={{Ja}}|aankomst=00:00|eten={{Nee}} |opmerking=}}
|-
|-
| You
| You
|}
|}

Versie van 23 mei 2011 19:25

Sjabloon:Meeting


Wie

Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:Elmo
User:WilcoBaanHofman
You