Events/2019-12-31 BitEnNieuw2019: verschil tussen versies
< Events
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (4 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 23: | Regel 23: | ||
|[[User:Jolo|Jolo]] || Yes || | |[[User:Jolo|Jolo]] || Yes || | ||
|- | |- | ||
|[[User:polyfloyd|polyfloyd]] || Yes || | |[[User:polyfloyd|polyfloyd]] || Yes || Komt niet met de auto dus zuipt zich helemaal klem | ||
|- | |- | ||
|[[User:Aererus|Aererus]] || Yes || | |[[User:Aererus|Aererus]] || Yes || | ||
| Regel 33: | Regel 33: | ||
|[[User:jwrm22|JW]] || Yes || | |[[User:jwrm22|JW]] || Yes || | ||
|- | |- | ||
|[[Gopper]] || Yes || Ben mee eten en daarna verder | |[[Gopper]] || Yes || Ben mee eten en daarna verder (nelus note: Geen noten anders haalt ie 2020 niet) | ||
|- | |||
|[[User:Eightdot|Eightdot]] || Yes || vertrekt na het eten | |||
|- | |||
|Liv || Yes || | |||
|- | |||
|Bootsie & Kim || Yes || | |||
|- | |- | ||
|[[You?]] || || | |[[You?]] || || | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 30 dec 2019 20:13
| Bit & Nieuw 2019 | |
|---|---|
| start | 2019/12/31 06:00:00 PM |
| end | 2020/01/01 04:00:00 AM |
| Location | Bitlair, Computerweg 20A |
| Status | |
Oud & Nieuw feestje bij Bitlair!
Er wordt op de dag zelf inkopen gedaan voor eten dus graag voor die tijd inschrijven als je mee wilt eten :) Daarnaast worden er wat snacks gehaald en heeft Bitlair een bar waar je drinken/snacks kunt kopen maar neem gerust zelf nog snacks en drank mee :)
Als je vegatarisch eet of andere voedsel uitdagingen hebt zet dat dan bij opmerkingen ;).
Ik doe mee
| Naam/Nick | Food! | Opmerkingen |
|---|---|---|
| AK47 | Yes | |
| Samantie | Yes | |
| Jolo | Yes | |
| polyfloyd | Yes | Komt niet met de auto dus zuipt zich helemaal klem |
| Aererus | Yes | |
| Nelusthenerd | Yes | Komt met auto dus drinkt niet |
| Tawaret | Yes | |
| JW | Yes | |
| Gopper | Yes | Ben mee eten en daarna verder (nelus note: Geen noten anders haalt ie 2020 niet) |
| Eightdot | Yes | vertrekt na het eten |
| Liv | Yes | |
| Bootsie & Kim | Yes | |
| You? |