Events/2019-12-31 BitEnNieuw2019: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Aererus (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(11 tussenliggende versies door 5 gebruikers niet weergegeven)
Regel 9: Regel 9:
Er wordt op de dag zelf inkopen gedaan voor eten dus graag voor die tijd inschrijven als je mee wilt eten :)  
Er wordt op de dag zelf inkopen gedaan voor eten dus graag voor die tijd inschrijven als je mee wilt eten :)  
Daarnaast worden er wat snacks gehaald en heeft Bitlair een bar waar je drinken/snacks kunt kopen maar neem gerust zelf nog snacks en drank mee :)
Daarnaast worden er wat snacks gehaald en heeft Bitlair een bar waar je drinken/snacks kunt kopen maar neem gerust zelf nog snacks en drank mee :)
Als je vegatarisch eet of andere voedsel uitdagingen hebt zet dat dan bij opmerkingen ;).


== Ik doe mee ==
== Ik doe mee ==
{| border="1" class="wikitable sortable" style="border:50px inset rgba(255,0,255,0.4); box-shadow: 0 0 0 20px rgba(255,0, 255,0.2); font-family: 'Comic Sans MS'; color: magenta; animation: shake 0.5s infinite;"  
{| border="1" class="wikitable sortable" style="border:50px inset rgba(255,0,255,0.4); box-shadow: 0 0 0 20px rgba(255,0, 255,0.2); font-family: 'Comic Sans MS'; color: magenta; animation: shake 0.5s 5s;"  
|- style="text-decoration: blink;"  
|- style="text-decoration: blink;"  
! Naam/Nick !! Food! !! Opmerkingen
! Naam/Nick !! Food! !! Opmerkingen
Regel 21: Regel 23:
|[[User:Jolo|Jolo]] || Yes ||
|[[User:Jolo|Jolo]] || Yes ||
|-
|-
|[[User:polyfloyd|polyfloyd]] || Yes ||
|[[User:polyfloyd|polyfloyd]] || Yes || Komt niet met de auto dus zuipt zich helemaal klem
|-
|-
|[[User:Aererus|Aererus]] || Yes ||
|[[User:Aererus|Aererus]] || Yes ||
|-
|[[Nelusthenerd]] || Yes || Komt met auto dus drinkt niet
|-
|[[User:Tawaret|Tawaret]] || Yes ||
|-
|[[User:jwrm22|JW]] || Yes ||
|-
|[[Gopper]] || Yes || Ben mee eten en daarna verder (nelus note: Geen noten anders haalt ie 2020 niet)
|-
|[[User:Eightdot|Eightdot]] || Yes || vertrekt na het eten
|-
|Liv || Yes ||
|-
|Bootsie & Kim || Yes ||
|-
|-
|[[You?]] || ||
|[[You?]] || ||
|}
|}

Huidige versie van 30 dec 2019 20:13


Bit & Nieuw 2019
start 2019/12/31 06:00:00 PM
end 2020/01/01 04:00:00 AM
Location Bitlair, Computerweg 20A
Status

Oud & Nieuw feestje bij Bitlair!

Er wordt op de dag zelf inkopen gedaan voor eten dus graag voor die tijd inschrijven als je mee wilt eten :) Daarnaast worden er wat snacks gehaald en heeft Bitlair een bar waar je drinken/snacks kunt kopen maar neem gerust zelf nog snacks en drank mee :)

Als je vegatarisch eet of andere voedsel uitdagingen hebt zet dat dan bij opmerkingen ;).

Ik doe mee

Naam/Nick Food! Opmerkingen
AK47 Yes
Samantie Yes
Jolo Yes
polyfloyd Yes Komt niet met de auto dus zuipt zich helemaal klem
Aererus Yes
Nelusthenerd Yes Komt met auto dus drinkt niet
Tawaret Yes
JW Yes
Gopper Yes Ben mee eten en daarna verder (nelus note: Geen noten anders haalt ie 2020 niet)
Eightdot Yes vertrekt na het eten
Liv Yes
Bootsie & Kim Yes
You?