Events/2019-12-31 BitEnNieuw2019: verschil tussen versies
< Events
| Regel 30: | Regel 30: | ||
|- | |- | ||
|[[User:Tawaret|Tawaret]] || Yes || | |[[User:Tawaret|Tawaret]] || Yes || | ||
|- | |||
|[[User:jwrm22|JW]] || Yes || | |||
|- | |- | ||
|[[You?]] || || | |[[You?]] || || | ||
|} | |} | ||
Versie van 25 dec 2019 11:21
| Bit & Nieuw 2019 | |
|---|---|
| start | 2019/12/31 06:00:00 PM |
| end | 2020/01/01 04:00:00 AM |
| Location | Bitlair, Computerweg 20A |
| Status | |
Oud & Nieuw feestje bij Bitlair!
Er wordt op de dag zelf inkopen gedaan voor eten dus graag voor die tijd inschrijven als je mee wilt eten :) Daarnaast worden er wat snacks gehaald en heeft Bitlair een bar waar je drinken/snacks kunt kopen maar neem gerust zelf nog snacks en drank mee :)
Als je vegatarisch eet of andere voedsel uitdagingen hebt zet dat dan bij opmerkingen ;).
Ik doe mee
| Naam/Nick | Food! | Opmerkingen |
|---|---|---|
| AK47 | Yes | |
| Samantie | Yes | |
| Jolo | Yes | |
| polyfloyd | Yes | |
| Aererus | Yes | |
| Nelusthenerd | Yes | Komt met auto dus drinkt niet |
| Tawaret | Yes | |
| JW | Yes | |
| You? |