Events/2019-12-31 BitEnNieuw2019: verschil tussen versies
< Events
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 22: | Regel 22: | ||
|- | |- | ||
|[[User:polyfloyd|polyfloyd]] || Yes || | |[[User:polyfloyd|polyfloyd]] || Yes || | ||
|- | |||
|[[User:Aererus|Aererus]] || Yes || | |||
|- | |- | ||
|[[You?]] || || | |[[You?]] || || | ||
|} | |} | ||
Versie van 15 dec 2019 20:42
| Bit & Nieuw 2019 | |
|---|---|
| start | 2019/12/31 06:00:00 PM |
| end | 2020/01/01 04:00:00 AM |
| Location | Bitlair, Computerweg 20A |
| Status | |
Oud & Nieuw feestje bij Bitlair!
Er wordt op de dag zelf inkopen gedaan voor eten dus graag voor die tijd inschrijven als je mee wilt eten :) Daarnaast worden er wat snacks gehaald en heeft Bitlair een bar waar je drinken/snacks kunt kopen maar neem gerust zelf nog snacks en drank mee :)
Ik doe mee
| Naam/Nick | Food! | Opmerkingen |
|---|---|---|
| AK47 | Yes | |
| Samantie | Yes | |
| Jolo | Yes | |
| polyfloyd | Yes | |
| Aererus | Yes | |
| You? |