Events/2018-12-31 BitEnNieuw2018: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Rowan8k (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
B00tc (overleg | bijdragen)
 
(7 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven)
Regel 5: Regel 5:
|location=Bitlair, Computerweg 20A
|location=Bitlair, Computerweg 20A
}}
}}
Oud & Nieuw feestje bij Bitlair :)
Oud & Nieuw feestje bij Bitlair!


Sommigen van ons doen wat inkopen de 23e en kopen in voor het aantal wat er dan op de lijst staat. Er word macaroni gemaakt, dus als je even een '''ja of een nee achter je naam wil zetten weten we hoeveel er mee eten'''. Voor de rest halen we wat snacks, de rest moet je zelf voor zorgen!
Er wordt op de dag zelf inkopen gedaan voor macaroni dus graag voor die tijd inschrijven als je mee wilt eten :)
Daarnaast worden er wat snacks gehaald en heeft Bitlair een bar waar je drinken/snacks kunt kopen maar neem gerust zelf nog snacks en drank mee, moaaaar fooood!  


== Ik doe mee ==
== Ik doe mee ==
Regel 17: Regel 18:
|-
|-
|[[User:Polyfloyd|Polyfloyd]] || JAAAAAAAA ||
|[[User:Polyfloyd|Polyfloyd]] || JAAAAAAAA ||
|-
|[[User:Maeddoc|Maeddoc]] || NOOOOOO ||
|-
|[[User:Hidde|Hidde]] || NOOOOOOO ||
|-
|-
|[[User:Samantie|Samantie]] || JAAAAAAAA ||
|[[User:Samantie|Samantie]] || JAAAAAAAA ||
Regel 28: Regel 25:
|[[User:Will-J|Will-J]] || JAAAAAAAA ||
|[[User:Will-J|Will-J]] || JAAAAAAAA ||
|-
|-
|[[User:Maud|MAUD]] || JAAAAAAAA ||
|[[User:Maud|MAUD]] || JAAAAAAAA || Kookt
|-
|-
|[[User:Aererus|Aererus]] || JAAAAAAAA ||
|[[User:Aererus|Aererus]] || JAAAAAAAA ||
Regel 38: Regel 35:
|[[User:Picoh|Picoh]] || JAAAAAAAA ||
|[[User:Picoh|Picoh]] || JAAAAAAAA ||
|-
|-
|[[User:rowan8k|rowan8k]] || JAAAAAAAA ||
|[[User:Jolo|Jolo]] || JAAAAAAAA ||
|-
|[[User:Picoh|Picoh]] || JAAAAAAAA ||
|-
|-
|[[User:Jolo|Jolo]] || JAAAAAAAA ||
|[[User:b00tc|b00tc]] || JAAAAAAAA ||
|-
|-
|[[You?]] || ||
|[[You?]] || ||
|}
|}

Huidige versie van 31 dec 2018 10:07


Bit & Nieuw 2018
start 2018/12/31 06:00:00 PM
end 2019/01/01 04:00:00 AM
Location Bitlair, Computerweg 20A
Status

Oud & Nieuw feestje bij Bitlair!

Er wordt op de dag zelf inkopen gedaan voor macaroni dus graag voor die tijd inschrijven als je mee wilt eten :) Daarnaast worden er wat snacks gehaald en heeft Bitlair een bar waar je drinken/snacks kunt kopen maar neem gerust zelf nog snacks en drank mee, moaaaar fooood!

Ik doe mee

Naam/Nick Food! Opmerkingen
AK47 JAAAKAAA
Polyfloyd JAAAAAAAA
Samantie JAAAAAAAA
NelusTheNerd JAAAAAAAA
Will-J JAAAAAAAA
MAUD JAAAAAAAA Kookt
Aererus JAAAAAAAA
Gopper JAAAAAAAA
ThomasCovenant JAAAAAAAA
Picoh JAAAAAAAA
Jolo JAAAAAAAA
Picoh JAAAAAAAA
b00tc JAAAAAAAA
You?