Events/2018-12-31 BitEnNieuw2018: verschil tussen versies
< Events
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| (15 tussenliggende versies door 6 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 5: | Regel 5: | ||
|location=Bitlair, Computerweg 20A | |location=Bitlair, Computerweg 20A | ||
}} | }} | ||
Oud & Nieuw feestje bij Bitlair | Oud & Nieuw feestje bij Bitlair! | ||
Er wordt op de dag zelf inkopen gedaan voor macaroni dus graag voor die tijd inschrijven als je mee wilt eten :) | |||
Daarnaast worden er wat snacks gehaald en heeft Bitlair een bar waar je drinken/snacks kunt kopen maar neem gerust zelf nog snacks en drank mee, moaaaar fooood! | |||
== | == Ik doe mee == | ||
[[ | {| border="1" class="wikitable sortable" style="border:50px inset rgba(255,0,255,0.4); box-shadow: 0 0 0 20px rgba(255,0, 255,0.2); font-family: 'Comic Sans MS'; color: magenta; transform: rotate(-2deg);" | ||
|- style="text-decoration: blink;" | |||
! Naam/Nick !! Food! !! Opmerkingen | |||
|- | |||
|[[User:AK47|AK47]] || JAAAKAAA || | |||
|- | |||
|[[User:Polyfloyd|Polyfloyd]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:Samantie|Samantie]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:NelusTheNerd|NelusTheNerd]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:Will-J|Will-J]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:Maud|MAUD]] || JAAAAAAAA || Kookt | |||
|- | |||
|[[User:Aererus|Aererus]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:Gopper|Gopper]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:ThomasCovenant|ThomasCovenant]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:Picoh|Picoh]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:Jolo|Jolo]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:Picoh|Picoh]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:b00tc|b00tc]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[You?]] || || | |||
|} | |||
Huidige versie van 31 dec 2018 10:07
| Bit & Nieuw 2018 | |
|---|---|
| start | 2018/12/31 06:00:00 PM |
| end | 2019/01/01 04:00:00 AM |
| Location | Bitlair, Computerweg 20A |
| Status | |
Oud & Nieuw feestje bij Bitlair!
Er wordt op de dag zelf inkopen gedaan voor macaroni dus graag voor die tijd inschrijven als je mee wilt eten :) Daarnaast worden er wat snacks gehaald en heeft Bitlair een bar waar je drinken/snacks kunt kopen maar neem gerust zelf nog snacks en drank mee, moaaaar fooood!
Ik doe mee
| Naam/Nick | Food! | Opmerkingen |
|---|---|---|
| AK47 | JAAAKAAA | |
| Polyfloyd | JAAAAAAAA | |
| Samantie | JAAAAAAAA | |
| NelusTheNerd | JAAAAAAAA | |
| Will-J | JAAAAAAAA | |
| MAUD | JAAAAAAAA | Kookt |
| Aererus | JAAAAAAAA | |
| Gopper | JAAAAAAAA | |
| ThomasCovenant | JAAAAAAAA | |
| Picoh | JAAAAAAAA | |
| Jolo | JAAAAAAAA | |
| Picoh | JAAAAAAAA | |
| b00tc | JAAAAAAAA | |
| You? |