Events/2011-04-13: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Zarya (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
DipSwitch (overleg | bijdragen)
Regel 19: Regel 19:
|-  
|-  
{{MeetingMember|member=User:Zarya    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=20:00|eten={{Nee}} }}
{{MeetingMember|member=User:Zarya    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=20:00|eten={{Nee}} }}
|-
{{MeetingMember|member=User:DipSwitch    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=20:00|eten={{Nee}} }}
|-
|-
| You
| You
|}
|}

Versie van 9 apr 2011 10:52

Sjabloon:Meeting

Punten op de agenda

  • Bepraten projecten voor HiTB
  • Mogelijk al wat projectjes starten
  • Fondsen werving ;)
  • Plannen openings feest
  • Moar


Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:DipSwitch
You