Projects/Zaagtafel fundraiser: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
PE1RQM (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Linor (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(8 tussenliggende versies door 5 gebruikers niet weergegeven)
Regel 5: Regel 5:
|contact=Linor,
|contact=Linor,
|info=Geld verzamelen voor een zaagtafel
|info=Geld verzamelen voor een zaagtafel
|status=Alpha
|status=Finished
|Picture=FERM TSM1032 Zaagtafel.jpg
|Picture=FERM TSM1032 Zaagtafel.jpg
}}
}}
Om het stofhok in de nieuwe space een beetje op te vullen, en omdat je nooit genoeg powertools kan hebben, heb ik een zaagtafel aangeschaft tijdens de Black Friday deals. Mocht je wat willen bijdragen aan de aanschafprijs van 69,- dan wordt dat natuurlijk erg op prijs gesteld.
Om het stofhok in de nieuwe space een beetje op te vullen, en omdat je nooit genoeg powertools kan hebben, heb ik een zaagtafel aangeschaft tijdens de Black Friday deals. De volgende donatie's zijn gedaan:


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
Regel 16: Regel 16:
|-
|-
|Linor
|Linor
|de rest
|14
|ja
|ja
|-
|-
|Dimitri
|Dimitri
|10.00
|10.00
|ja
|-
|-
|Tjalling
|Tjalling
|10.00
|10.00
|ja
|-
|Maeddoc
|5
|ja
|-
|AK47
|10
|ja
|-
|Tjempie
|10
|
|
|-
|MRO
|10
|ja
|}
|}
In [[Projects/Space3.0]] zal de tafel een plaatsje krijgen in het stofhok.

Huidige versie van 8 jan 2018 11:17


Project Zaagtafel Fundraiser
Naam Zaagtafel Fundraiser
Beschrijving Geld verzamelen voor een zaagtafel
Website https://www.megekko.nl/product/0/132558/product/Ferm-TSM1032-Zaagtafel-800-Watt
Start 2017/11/24
Contact Linor
Status Finished


Om het stofhok in de nieuwe space een beetje op te vullen, en omdat je nooit genoeg powertools kan hebben, heb ik een zaagtafel aangeschaft tijdens de Black Friday deals. De volgende donatie's zijn gedaan:

Wie Hoeveel Betaald
Linor 14 ja
Dimitri 10.00 ja
Tjalling 10.00 ja
Maeddoc 5 ja
AK47 10 ja
Tjempie 10
MRO 10 ja

In Projects/Space3.0 zal de tafel een plaatsje krijgen in het stofhok.