Projects/Zaagtafel fundraiser: verschil tussen versies
< Projects
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
|- | |- | ||
|Dimitri | |Dimitri | ||
|10.00 | |||
|- | |||
|Tjalling | |||
|10.00 | |10.00 | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 24 nov 2017 15:32
| Project Zaagtafel Fundraiser | |
|---|---|
| Naam | Zaagtafel Fundraiser |
| Beschrijving | Geld verzamelen voor een zaagtafel |
| Website | https://www.megekko.nl/product/0/132558/product/Ferm-TSM1032-Zaagtafel-800-Watt |
| Start | 2017/11/24 |
| Contact | Linor |
| Status | Alpha |
Om het stofhok in de nieuwe space een beetje op te vullen, en omdat je nooit genoeg powertools kan hebben, heb ik een zaagtafel aangeschaft tijdens de Black Friday deals. Mocht je wat willen bijdragen aan de aanschafprijs van 69,- dan wordt dat natuurlijk erg op prijs gesteld.
| Wie | Hoeveel | Betaald |
|---|---|---|
| Linor | de rest | ja |
| Dimitri | 10.00 | |
| Tjalling | 10.00 |