Projects/Tiny robot swarm: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
KartoffelKönig (overleg | bijdragen)
k busbusbusbus
Stijn (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 26: Regel 26:
|-
|-
| Benadski
| Benadski
|-
| Stijn
|-
|-
| Jij?
| Jij?
|}
|}

Versie van 19 aug 2016 20:57


Project Tiny robot swarm
Naam Tiny robot swarm
Beschrijving Met een aantal mensen een swarm hele kleine robots bouwen en ze samen laten 'werken'.
Website https://hackaday.io/project/581-tiny-robot-family
Start 2016/08/19
Contact KartoffelKönig
Status Alpha


Idee

Gebaseerd op https://hackaday.io/project/581-tiny-robot-family, kleine PCB'tjes ontwerpen voor mini robotjes met microcontroller (attiny85?), pager motors als wieltjes en LED+sensor.

Dingen:

  • Attiny10 SMD
  • SMD ALL THE THINGS
  • Micro solenoids ipv grote pagers

Wie doet mee?

Naam
Kartoffel
WinSCaP
Sebastius
Benadski
Stijn
Jij?