Projects/Tiny robot swarm: verschil tussen versies
< Projects
kGeen bewerkingssamenvatting |
k busbusbusbus |
||
| Regel 22: | Regel 22: | ||
|- | |- | ||
| WinSCaP | | WinSCaP | ||
|- | |||
| Sebastius | |||
|- | |||
| Benadski | |||
|- | |- | ||
| Jij? | | Jij? | ||
|} | |} | ||
Versie van 19 aug 2016 07:42
| Project Tiny robot swarm | |
|---|---|
| Naam | Tiny robot swarm |
| Beschrijving | Met een aantal mensen een swarm hele kleine robots bouwen en ze samen laten 'werken'. |
| Website | https://hackaday.io/project/581-tiny-robot-family |
| Start | 2016/08/19 |
| Contact | KartoffelKönig |
| Status | Alpha |
Idee
Gebaseerd op https://hackaday.io/project/581-tiny-robot-family, kleine PCB'tjes ontwerpen voor mini robotjes met microcontroller (attiny85?), pager motors als wieltjes en LED+sensor.
Dingen:
- Attiny10 SMD
- SMD ALL THE THINGS
- Micro solenoids ipv grote pagers
Wie doet mee?
| Naam |
|---|
| Kartoffel |
| WinSCaP |
| Sebastius |
| Benadski |
| Jij? |