Events/2013-06-9 BBQ: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Mishmash (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Bobo1on1 (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(6 tussenliggende versies door 5 gebruikers niet weergegeven)
Regel 2: Regel 2:
|name=BBQNOMZ!
|name=BBQNOMZ!
|date=2013/06/09
|date=2013/06/09
|start=2013/06/09 16:00:00  
|start=2013/06/09 04:00:00 PM
|end=2013/06/09 22:00:00  
|end=2013/06/09 10:00:00 PM
|location=Bitlair
|location=Bitlair
}}
}}
BBQ!
Bring your own Meat BBQ!!
{|
{|
|-
|-
Regel 14: Regel 14:
|-
|-
{{EventMember|member=User:Spider    |present={{Yes}} }}
{{EventMember|member=User:Spider    |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:r3boot    |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:pluisje  |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:zarya  |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:oosjeu  |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:AK47 |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:Bienetje |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:bobo1on1 |present={{Yes}} }}
|-
|-
|}
|}

Huidige versie van 9 jun 2013 11:45


BBQNOMZ!
start 2013/06/09 04:00:00 PM
end 2013/06/09 10:00:00 PM
Location Bitlair
Status

Bring your own Meat BBQ!!

Member Present Time Wants food Comment
User:MishMash
User:Spider
User:r3boot
User:pluisje
User:zarya
User:oosjeu
User:AK47
User:Bienetje
User:bobo1on1