Events/2013-04-28: verschil tussen versies
< Events
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 22: | Regel 22: | ||
|- | |- | ||
{{EventMember|member=User:WilcoBaanHofman |present={{Yes}} |arrival=12:00 | food={{Yes}} |comment=Veggie!}} | {{EventMember|member=User:WilcoBaanHofman |present={{Yes}} |arrival=12:00 | food={{Yes}} |comment=Veggie!}} | ||
|- | |||
{{EventMember|member=User:tancaliel |present={{Yes}} }} | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 28 apr 2013 09:48
| start | 2013/04/28 07:00:00 PM |
|---|---|
| end | 2013/04/28 11:00:00 PM |
| Location | Bitlair |
| Status | |
BBQ BBQ BBQ
Ik doe mee
| Member | Present | Time | Wants food | Comment |
|---|---|---|---|---|
| User:Zarya | ✔ | |||
| User:oosjeu | ✔ | |||
| User:pluisje | ✔ | |||
| User:Bienetje | ✔ | |||
| User:WilcoBaanHofman | ✔ | 12:00 | ✔ | Veggie! |
| User:tancaliel | ✔ |