Events/2012-12-26 BitChristmas: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Mishmash (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Geen bewerkingssamenvatting
 
(7 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
{{Meeting
{{Event
|date=2012/12/26
|date=2012/12/26
|start=2012/12/26 03:00:00 PM
|start=2012/12/26 03:00:00 PM
Regel 5: Regel 5:
|location=Bitlair
|location=Bitlair
}}
}}
Bitkerst!
BitChristmas!


Gezamenlijk chinees buffet bestellen en de hele avond films kijken.
Gezamenlijk chinees buffet bestellen en de hele avond films kijken.
Regel 12: Regel 12:


== Movies to watch ==
== Movies to watch ==
* Gremlins 1 + 2
 
* Home Alone
* Home Alone 1 t/m 5
* How the Grinch Stole Christmas
* How the Grinch Stole Christmas
 
* Charlie and the Chocolate Factory (1971)
 


== I'm participating! ==
== I'm participating! ==
{|
{|
|-
|-
{{MeetingPresence}}
{{EventPresence}}
|-
{{EventMember|member=User:Zarya    |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:Oosjeu    |present={{Yes}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Zarya   |aanwezig={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:Spider   |present={{Yes}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Oosjeu   |aanwezig={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:R3boot   |present={{Yes}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Spider   |aanwezig={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:Tashiro   |present={{Yes}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:R3boot   |aanwezig={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:Mishmash   |present={{No}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Mishmash   |aanwezig={{Nee}} }}
{{EventMember|member=User:mro   |present={{Yes}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:mro   |aanwezig={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:Eightdot   |present={{Yes}} }}
|-
|-
|}
|}

Huidige versie van 21 apr 2013 20:59


start 2012/12/26 03:00:00 PM
end 2012/12/26 11:59:59 PM
Location Bitlair
Status

BitChristmas!

Gezamenlijk chinees buffet bestellen en de hele avond films kijken.

Als er vraag naar is wil oosjeu wel Eggnog maken.

Movies to watch

  • Home Alone 1 t/m 5
  • How the Grinch Stole Christmas
  • Charlie and the Chocolate Factory (1971)

I'm participating!

Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:Oosjeu
User:Spider
User:R3boot
User:Tashiro
User:Mishmash
User:mro
User:Eightdot