Events/2012-07-25 Epic Summer BBQ: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Zarya (overleg | bijdragen)
Created page with "{{Meeting |date=2012/07/25 |start=2012/07/25 19:00:00 |end=2012/07/25 21:00:00 |location=Bitlair, Amersfoort }} Epic Summer BBQ == Who == {| |- {{MeetingPresence}} |- {{M..."
 
Mishmash (overleg | bijdragen)
 
(6 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
{{Meeting
{{Event
|date=2012/07/25
|date=2012/07/25
|start=2012/07/25 19:00:00  
|start=2012/07/25 07:00:00 PM
|end=2012/07/25 21:00:00  
|end=2012/07/25 09:00:00 PM
|location=Bitlair, Amersfoort
|location=Bitlair
}}
}}
Epic Summer BBQ
Epic Summer BBQ
Regel 12: Regel 12:
{|
{|
|-
|-
{{MeetingPresence}}
{{EventPresence}}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:zarya    |aanwezig={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:zarya    |present={{Yes}} }}
|-
|-
{{EventMember|member=User:WilcoBaanHofman    |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:pluisje    |present={{Yes}} }}
|-
{{EventMember|member=User:oosjeu  |present={{Yes}} }}
|-
|}
|}

Huidige versie van 21 apr 2013 20:52


start 2012/07/25 07:00:00 PM
end 2012/07/25 09:00:00 PM
Location Bitlair
Status

Epic Summer BBQ


Who

Member Present Time Wants food Comment
User:zarya
User:WilcoBaanHofman
User:pluisje
User:oosjeu