Events/PluisVerjaardag: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
k WilcoBaanHofman moved page PluisVerjaardag to Events/PluisVerjaardag
 
(3 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
{{Meeting
{{Event
|datum=2011/07/30
|date=2011/07/30
|start=2011/07/30 15:00:00  
|start=2011/07/30 15:00:00  
|end=2011/07/30 23:59:59  
|end=2011/07/30 23:59:59  
|locatie=Bitlair
|location=Bitlair
}}
}}
== == Ik ben er zelf niet, maar ga alsnog gerust BBQen ter ere van m'n verjaardag == ==


== Wat ==
== Wat ==


30 juli is pluisje weer eens jarig, en aangezien we nu een space hebben is het vast nuttig om dat daar te vieren met BBQ en bonfires en meer van dat soort meuk. Neem vooral booze en bbqspul en meisjes e.d. mee :)
30 juli is pluisje weer eens jarig, en aangezien we nu een space hebben is het vast nuttig om dat daar te vieren met BBQ en bonfires en meer van dat soort meuk. Neem vooral booze en bbqspul en meisjes e.d. mee :) Edit: ik ben er zelf bij nader inzien niet, uitnodiging gehad om een weekendje op de boot weg te gaan. Laat je daar echter niet door tegenhouden! :P


== Waarom ==
== Waarom ==
Regel 17: Regel 22:
{|
{|
|-
|-
{{MeetingPresence}}
{{EventPresence}}
|-
{{MeetingMember|member=User:pluisje|aanwezig={{Ja}} |aankomst=15:00|eten={{Ja}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:zarya|aanwezig={{Ja}} |aankomst=15:00|eten={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:zarya|present={{Yes}} |arrival=15:00|food={{Yes}} }}
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:WilcoBaanHofman|aanwezig={{Ja}} |aankomst=15:00|eten={{Ja}} }}
{{EventMember|member=User:WilcoBaanHofman|present={{Yes}} |arrival=15:00|food={{Yes}} }}
|-
|-
| You
| You
|}
|}

Huidige versie van 21 apr 2013 20:30


start 2011/07/30 15:00:00
end 2011/07/30 23:59:59
Location Bitlair
Status



== Ik ben er zelf niet, maar ga alsnog gerust BBQen ter ere van m'n verjaardag ==

Wat

30 juli is pluisje weer eens jarig, en aangezien we nu een space hebben is het vast nuttig om dat daar te vieren met BBQ en bonfires en meer van dat soort meuk. Neem vooral booze en bbqspul en meisjes e.d. mee :) Edit: ik ben er zelf bij nader inzien niet, uitnodiging gehad om een weekendje op de boot weg te gaan. Laat je daar echter niet door tegenhouden! :P

Waarom

Omdat het kan, en bbq.

Wie

Member Present Time Wants food Comment
User:zarya 15:00
User:WilcoBaanHofman 15:00
You