Projects/FT-817 Buddy: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Zarya (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
Zarya (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
 
(5 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
{{Project
{{Project
|name=FT-817 Buddy
|name=FT-817 Buddy
|contact=Gebruiker:pe5ed
|start=2011/11/15
|contact=pe5ed
|info=Buddy box for the FT-817 radio
|info=Buddy box for the FT-817 radio
|status=Alpha
|status=Abandoned
|end=
}}
}}
[[Bestand:FT-817 Buddy box.png|300px]]
[[Bestand:FT-817 Buddy box.png|300px]]


Regel 15: Regel 16:


BOX with equal dimension to the FT-817 itself.
BOX with equal dimension to the FT-817 itself.
== Project components ==


{|
{|
| Features
|+ '''Features'''
|  
|  
|
|
Regel 23: Regel 26:
| USB hub
| USB hub
|  
|  
|
|-
| GPS
| PSKMAIL & APRS
| USB port 1
|-
|-
| CAT  
| CAT  
|  
| Bandcontrol & PTT
|
| USB port 2
|-
|-
| Audio / modem
| Audio / modem
|  
| Digital modes & Voice 
|
| USB port 3
|-
|-
| Audio compressor  
| Audio compressor  
Regel 38: Regel 44:
|-
|-
| LIPO & Charger  
| LIPO & Charger  
|  
| 5000 mA
|
| already ordered
|-
|-
| easy connect for VOIP headphone  
| VOIP headphone  
|  
|  
|
| already at PE5ED
|-
|-
| Tuner
| Tuner
|  
|  
|
|-
| Arduino
| for future features
|-
|}
|}


* Arduino for future features


Future versions
Future versions
Regel 56: Regel 64:
* Add bluetooth
* Add bluetooth
* Add peglegs
* Add peglegs
* CW/PSK decode via display
* add voicekeyer for CQ / Contest

Huidige versie van 21 apr 2013 19:19


Project FT-817 Buddy
Naam FT-817 Buddy
Beschrijving Buddy box for the FT-817 radio
Website
Start 2011/11/15
Contact pe5ed
Status Abandoned


Hardware options


FT-817 buddy

BOX with equal dimension to the FT-817 itself.

Project components

Features
USB hub
GPS PSKMAIL & APRS USB port 1
CAT Bandcontrol & PTT USB port 2
Audio / modem Digital modes & Voice USB port 3
Audio compressor
LIPO & Charger 5000 mA already ordered
VOIP headphone already at PE5ED
Tuner
Arduino for future features


Future versions

  • Add bluetooth
  • Add peglegs
  • CW/PSK decode via display
  • add voicekeyer for CQ / Contest