Events/2012-09-16 Eth0 2012 summer afterparty: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting
Pluisje (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 1: Regel 1:
{{Meeting
{{Meeting
|date=2012/09/01
|date=2012/09/01
|start=2012/09/01 16:00:00
|start=2012/09/01 04:00:00 PM
|end=2012/09/02 00:00:00
|end=2012/09/02 12:00:00 AM
|location=Bitlair
|location=Bitlair
}}
}}
Regel 18: Regel 18:
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:WilcoBaanHofman    |aanwezig={{Ja}} }}
{{MeetingMember|member=User:WilcoBaanHofman    |aanwezig={{Ja}} }}
|-
{{MeetingMember|member=User:pluisje    |aanwezig={{Ja}} }}
|-
|-
|-


|}
|}

Versie van 21 aug 2012 12:50

Sjabloon:Meeting Eth0 Afterparty!!! BBQ, Booze, Boobs!

One more time before the summer is over! You are all invited!

Who

Member Present Time Wants food Comment
User:mishmash
User:WilcoBaanHofman
User:pluisje