Events/2012-07-25 Epic Summer BBQ: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting
Pluisje (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
Regel 1: Regel 1:
{{Meeting
{{Meeting
|date=2012/07/25
|date=2012/07/25
|start=2012/07/25 19:00:00  
|start=2012/07/25 07:00:00 PM
|end=2012/07/25 21:00:00  
|end=2012/07/25 09:00:00 PM
|location=Bitlair, Amersfoort
|location=Bitlair, Amersfoort
}}
}}
Regel 17: Regel 17:
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:WilcoBaanHofman    |aanwezig={{Ja}} }}
{{MeetingMember|member=User:WilcoBaanHofman    |aanwezig={{Ja}} }}
|-
{{MeetingMember|member=User:pluisje    |aanwezig={{Ja}} }}
|-
|-


|}
|}

Versie van 25 jul 2012 15:12

Sjabloon:Meeting Epic Summer BBQ


Who

Member Present Time Wants food Comment
User:zarya
User:WilcoBaanHofman
User:pluisje