Gereedschap/Lintzaag: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (Linor moved page Tools/Lintzaag to Gereedschap/Lintzaag) |
No edit summary |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 4: | Line 4: | ||
|Use=Everyone | |Use=Everyone | ||
|Location=Stofhok | |Location=Stofhok | ||
|Owner= | |Owner=Bitlair | ||
}} | }} | ||
===Technische gegevens=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|Type ||HBM 250 Profi Houtlintzaagmachine | |||
|- | |||
|Motorvermogen ||375 Watt. | |||
|- | |||
|Afmetingen van het zaaglint ||1826 mm. | |||
|- | |||
|Snelheid van het zaaglint ||690 M/min. | |||
|- | |||
|Maximale zaaghoogte ||150 mm. | |||
|- | |||
|Uitlading ||245 mm. | |||
|- | |||
|Afmetingen van de werktafel ||360 x 320 mm. | |||
|- | |||
|Diameter van de zaagwielen ||250 mm. | |||
|- | |||
|Tafel kantelbaar ||45 Graden. | |||
|} |
Revision as of 19:48, 2 October 2019
Tool Lintzaag | |
---|---|
Name | Lintzaag |
Description | Lintzaag |
To use by | Everyone |
Use cost? | |
Location | Stofhok |
Owner | Bitlair |
Lintzaag {{#ifexist: | | Tool_Lintzaag_Picture.jpg
Technische gegevens
Type | HBM 250 Profi Houtlintzaagmachine |
Motorvermogen | 375 Watt. |
Afmetingen van het zaaglint | 1826 mm. |
Snelheid van het zaaglint | 690 M/min. |
Maximale zaaghoogte | 150 mm. |
Uitlading | 245 mm. |
Afmetingen van de werktafel | 360 x 320 mm. |
Diameter van de zaagwielen | 250 mm. |
Tafel kantelbaar | 45 Graden. |